Klinový remen DAYCO 11A1030C
- Kategória: Klinový remeň
- Výrobca:DAYCO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:11A1030C
- Interný kód:11A1030C
- Úžitkové čísla: 11x1030
- V ponuke od:06.04.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:1030
- żírka [mm]:11,0
- RENAULT7700694741
- RENAULT TRUCKS7700696825
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Klinový remen GATES 6321MC Na externom sklade | GATES |
- RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F) (54kW) 9/1989 - 10/1992
- RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (50kW) 7/1989 - 5/1993
- RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B480) (51kW) 4/1992 - 6/1994
- RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O) (53kW) 9/1989 - 12/1992
- RENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V) (65kW) 9/1989 - 6/1994
- RENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D (K/S486) (48kW) 10/1986 - 9/1990
- RENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O) (53kW) 8/1989 - 12/1992
- RENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D (K480) (51kW) 2/1992 - 9/1995
- RENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 D 4x4 (K486) (48kW) 10/1988 - 5/1992
- RENAULT 21 Kombi (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488) (65kW) 10/1986 - 11/1993
- RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 D (L480) (51kW) 10/1992 - 6/1994
- RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 D (L48V, L48O) (53kW) 5/1989 - 6/1994
- RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 TD (50kW) 4/1986 - 6/1989
- RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488) (65kW) 3/1986 - 6/1994
- RENAULT 21 Skrina/kombi (S48_) 2.1 D (49kW) 6/1986 - 8/1994
- RENAULT 25 (B29_) 2.0 (88kW) 3/1987 - 12/1993
- RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297) (74kW) 4/1984 - 12/1992
- RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V (103kW) 6/1988 - 12/1993
- RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V (B294) (99kW) 6/1989 - 12/1992
- RENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) (46kW) 4/1984 - 5/1989
- RENAULT 25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W) (63kW) 4/1984 - 12/1992
- RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29) (76kW) 11/1985 - 3/1989
- RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29B) (79kW) 9/1986 - 12/1992
- RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E) (89kW) 4/1984 - 12/1989
- RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E) (91kW) 4/1984 - 12/1989
- RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115) (65kW) 10/1984 - 12/1990
- RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 RTDT Quadra (65kW) 1/1991 - 5/1992
- RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D) (65kW) 1/1991 - 10/1996
- RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E) (66kW) 11/1994 - 10/1996
- RENAULT ESPACE II VAN (J/S63_) 2.1 TD (S635, S63D) (65kW) 6/1992 - 10/1996
- RENAULT MASTER I Autobus (T__) 28-35 2.1 D (44kW) 8/1980 - 7/1998
- RENAULT MASTER I Skrinka (T__) 28-35 2.1 D (44kW) 8/1980 - 7/1998
- RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 (48kW) 1/1984 - 6/1986
- RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 (48kW) 3/1980 - 8/1986
- RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 3/1980 - 4/1989
- RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 5/1989 - 6/1994
- RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4 (43kW) 5/1985 - 2/1989
- RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 (48kW) 3/1980 - 6/1986
- RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 3/1980 - 4/1989
- RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 2.1 D (44kW) 5/1985 - 2/1989
- RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 7/1980 - 4/1985
- RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 2.1 D RWD (43kW) 5/1989 - 6/1994
- RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 (48kW) 1/1983 - 6/1986
- RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 (48kW) 8/1985 - 6/1986
- RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 5/1989 - 6/1994
- RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 5/1986 - 2/1989
- RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 2.1 D (43kW) 9/1980 - 4/1989
- RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4 (43kW) 11/1986 - 4/1989