Kompresor klimatizácie LUCAS ACP01001
- Kategória: Kompresor/Jednotlivé diely
- Výrobca:LUCAS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ACP01001
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 5 ks
- + záloha na starý diel (?) K tomuto dielu bude účtovaná záloha
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesneniami
- Obmedzenie výrobcu:DELPHI CVC6
- Počet pripevňovacích otvorov:3
- Remenica-? [mm]:109
- Chladivo:R 134a
- Olej - plniace mnożstvo [ml]:125
- Počet kladiek:6
- Kompresorový olej:PAG 46
- Netto hmotnosż [kg]:5,8
- GENERAL MOTORS1618492
- GENERAL MOTORS1618400
- OPEL13346492
- OPEL95526062
- VAUXHALL13346492
- VAUXHALL39072511
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Kompresor klimatizácie BOSCH 1 986 AD1 097 Na externom sklade | BOSCH |
Kompresor klimatizácie DELPHI TSP0155987 Na externom sklade | DELPHI |
Kompresor klimatizácie ELSTOCK 51-0902 Na externom sklade | ELSTOCK |
Kompresor klimatizácie MAHLE ACP 177 000S Na externom sklade | MAHLE |
Kompresor klimatizácie NISSENS 890259 Na externom sklade | NISSENS |
Kompresor klimatizácie NRF 32788G Na externom sklade | NRF |
Kompresor klimatizácie NRF 32788 Na externom sklade | NRF |
Kompresor klimatizácie VALEO 813244 Na externom sklade | VALEO |
Kompresor klimatizácie MAHLE ACP 177 000P Nedostupné | MAHLE |
Kompresor klimatizácie MEAT & DORIA K14118A Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AINDECGB51-0902
- Airstal10-3158
- Airstal10-2669
- AKS DASIS852687N
- ALANKO10552669
- ALANKO10553158
- AUTO AIR GLOUCESTER14-7477P
- AUTOCLIMA40420086
- AVA Clever ChoiceOLK605
- AVA Clever ChoiceOLAK605
- CASCOCAC77029AS
- CASCOCAC77029GS
- CEVAM8600285
- CTR1201267
- DELPHI13346492
- DELPHI13450513
- DENSODCP20053
- DIPASPORTARC058DLPN
- DRI700510902
- ERA BeneluxAC56316
- ERA BeneluxAC55338
- FISPA14.118
- FISPA1.4118A
- FRIGAIR920.10973
- HC-Cargo241193
- HELLA8FK351002-251
- HELLA8FK 351 002-751
- Henkel Parts7113158R
- Henkel Parts7112669R
- HOFFERK14118A
- HOFFERK14118
- HOLGER CRISTIANSEN241193
- KRIOS1.4118A
- KRIOS1.4118
- LGK220362
- LIZARTE81.06.19.004
- MAGNETI MARELLI359002001090
- MEAT & DORIAK14118
- PowerMax7010835
- RE-EX505-00904
- SIDAT1.4118A
- SIDAT1.4118
- TEAMEC8600285
- TMIAC00904
- WILMINK GROUPWG2159607
- WILMINK GROUPWG2159606
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 D (96kW) 1/2012
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 TD (81kW) 11/2013
- CHEVROLET CRUZE sikma zadna cast (J305) 1.7 D (96kW) 1/2012 - 12/2015
- CHEVROLET CRUZE sikma zadna cast (J305) 1.7 TD (81kW) 8/2013 - 12/2015
- CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD (81kW) 11/2013 - 12/2015
- CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD (96kW) 8/2012
- OPEL ASTRA J (P10) 1.3 CDTI (68) (70kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.6 SIDI (68) (125kW) 12/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68) (81kW) 9/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68) (92kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68) (96kW) 7/2011 - 10/2015
- OPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08) (125kW) 12/2012 - 4/2018
- OPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08) (147kW) 7/2013 - 4/2018
- OPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08) (81kW) 3/2012 - 10/2013
- OPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08) (96kW) 3/2012 - 6/2014
- OPEL ASTRA J limuzina 1.3 CDTI (69) (70kW) 6/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J limuzina 1.6 SIDI (69) (125kW) 6/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J limuzina 1.7 CDTI (69) (81kW) 6/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J limuzina 1.7 CDTI (69) (96kW) 6/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Skrina/kombi (P10) 1.3 CDTi (35) (70kW) 10/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Skrina/kombi (P10) 1.7 CDTi (35) (96kW) 10/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35) (70kW) 10/2010 - 10/2014
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 SIDI (35) (125kW) 12/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) (81kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) (92kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) (74kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) (96kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 1.3 CDTi (68) (70kW) 5/2013 - 10/2015
- OPEL ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 1.7 CDTi (68) (81kW) 5/2013 - 10/2015
- OPEL CASCADA (W13) 1.6 (67) (100kW) 5/2018 - 4/2019
- OPEL CASCADA (W13) 1.6 (67) (147kW) 11/2013 - 4/2018
- OPEL CASCADA (W13) 1.6 SIDI (67) (125kW) 4/2013 - 4/2019
- OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.3 CDTi (75) (70kW) 1/2013 - 11/2014
- OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75) (74kW) 1/2013 - 1/2017
- OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75) (81kW) 1/2013 - 10/2013
- OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75) (96kW) 1/2013 - 10/2013
- OPEL MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 1.3 CDTI (75) (55kW) 6/2010 - 10/2013
- OPEL MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 1.3 CDTI (75) (70kW) 6/2010 - 11/2014
- OPEL MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 1.7 CDTI (75) (74kW) 6/2010 - 1/2017
- OPEL MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 1.7 CDTI (75) (81kW) 6/2010 - 6/2015
- OPEL MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 1.7 CDTI (75) (96kW) 6/2010 - 10/2013
- OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 (75) (100kW) 9/2018 - 7/2019
- OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 (75) (125kW) 12/2012 - 3/2019
- OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 SIDI (75) (147kW) 7/2013 - 5/2018