Kondenzátor klimatizácie DELPHI TSP0225687
- Kategória: Kondenzátor
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:Výrobca viac nedodáva
- Katalógový kód:TSP0225687
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s vysusacom
- Hĺbka siete [mm]:16
- Šírka siete [mm]:529
- MERCEDES-BENZ251 500 0054 (Vymeniteľný)
- MERCEDES-BENZA251 500 0054 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Kondenzátor klimatizácie NISSENS 94897 Na externom sklade | NISSENS |
vysúżač klimatizácie NISSENS 95315 Na externom sklade | NISSENS |
Kondenzátor klimatizácie NRF 35618 Na externom sklade | NRF |
- AVA Clever ChoiceMS546 (Vymeniteľný)
- FRIGAIR806.202 (Vymeniteľný)
- HELLA8FC 351 330-611 (Vymeniteľný)
- HELLA8FT 351 335-171 (Vymeniteľný)
- HELLA8FC 366 221-361 (Vymeniteľný)
- HOFFER991099 (Vymeniteľný)
- NAPANAC1207 (Vymeniteľný)
- THERMOTECKTT110306 (Vymeniteľný)
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) (155kW) 12/2009 - 8/2012
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) (165kW) 9/2006 - 5/2009
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) (165kW) 5/2009 - 8/2012
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) (195kW) 10/2010 - 8/2012
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) (225kW) 9/2006 - 5/2009
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 450 4-matic (164.871) (250kW) 9/2006 - 8/2012
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) (225kW) 5/2009 - 8/2012
- MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 500 4-matic (164.886) (285kW) 9/2006 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120) (140kW) 7/2005 - 7/2009
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 300 4-matic (164.182) (170kW) 3/2010 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.120) (140kW) 7/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.121) (150kW) 2/2010 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122) (165kW) 7/2005 - 7/2009
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.124, 164.125, 164.122) (155kW) 7/2005 - 7/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 4-matic (164.186) (200kW) 2/2005 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.122) (165kW) 7/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) (155kW) 9/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) (170kW) 2/2010 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 420 CDI 4-matic (164.128) (225kW) 2/2006 - 9/2009
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 500 4-matic (164.172) (285kW) 12/2007 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 500 4-matic (164.175) (225kW) 7/2005 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 63 AMG 4-matic (164.177) (375kW) 9/2006 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 63 AMG 4-matic (164.177) (375kW) 1/2006 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 (251.054, 251.154) (170kW) 1/2007 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 4-matic (251.062) (170kW) 5/2007 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) (140kW) 5/2006 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020) (140kW) 5/2006 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 (251.054, 251.154) (170kW) 7/2009 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 4-matic (251.062) (170kW) 7/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) (140kW) 7/2009 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 CDI 4-matic (251.020) (140kW) 7/2009 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) (165kW) 1/2006 - 7/2010
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.125) (155kW) 1/2006 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 (251.056, 251.156) (200kW) 1/2007 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 4-matic (251.065, 251.165) (200kW) 7/2005 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) (165kW) 7/2009 - 12/2012
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) (195kW) 8/2010 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) (155kW) 1/2006 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) (225kW) 10/2011 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.072, 251.172) (285kW) 5/2007 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175) (225kW) 8/2005 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 63 AMG 4-matic (251.077, 251.177) (375kW) 2/2006 - 12/2010