Kondenzátor klimatizácie DENSO DCN21005
- Kategória: Kondenzátor
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DCN21005
- Interný kód:DCN21005
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- pre OE-číslo:1489398080
- żírka [mm]:451
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s vysusacom
- Hrúbka [mm]:16
- Výżka [mm]:558
- Chladivo:R 134a
- Hmotnosż [g]:2856
- Rozmer mrieżky:451x558x16
- Hmotnosť brutto [g]:3856
- alternatívny výrobok:-
- FIAT1489398080
- PEUGEOT1489398080
- PEUGEOT6455AP
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Kondenzátor klimatizácie DELPHI TSP0225595 Na externom sklade | DELPHI |
Kondenzátor klimatizácie MAHLE AC 515 000S Na externom sklade | MAHLE |
Kondenzátor klimatizácie NISSENS 94609 Na externom sklade | NISSENS |
Kondenzátor klimatizácie NRF 35669 Na externom sklade | NRF |
Kondenzátor klimatizácie VALEO 817579 Nedostupné | VALEO |
- AHE43038
- AVA Clever ChoiceCN5213
- AVA Clever ChoiceCNA5213
- BEHR HELLA SERVICE351305221
- BEHR HELLA SERVICE8FC351305221
- BEHR HELLA SERVICE8FC3513305221
- ERA667063
- FRIGAIR8042081
- JDEUS707M26
- MAGNETI MARELLI350203332000
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 (100kW) 7/2002
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V (103kW) 9/2005
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi (79kW) 7/2002
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135 (100kW) 3/2006
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 165 (120kW) 3/2006
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 (116kW) 7/2002
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (125kW) 6/2006 - 12/2012
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (94kW) 7/2002
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 i (103kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 i (103kW) 1/2007 - 3/2016