Lambda sonda CALORSTAT by Vernet LS140135
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:CALORSTAT by Vernet
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:LS140135
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:885
- Počet prípojok:4
- AUDI021906265R
- AUDI023906265C
- AUDI030906265AP
- AUDI030906265BD
- AUDI030906265R
- VW021906265R
- VW023906265C
- VW030906265AP
- VW030906265BD
- VW030906265R
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lambda sonda BOSCH 0 258 003 548 Na externom sklade | BOSCH |
Lambda sonda BOSCH 0 258 003 604 Na externom sklade | BOSCH |
Lambda sonda EPS 1.997.049 Nedostupné | EPS |
Lambda sonda FEBI BILSTEIN 21433 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Lambda sonda MEAT & DORIA 81065 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Lambda sonda TOPRAN 110 577 Nedostupné | TOPRAN |
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW) 4/1996 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 2.0 (85kW) 3/1996 - 3/2010
- SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (74kW) 4/1996 - 2/2002
- SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i (85kW) 3/1993 - 8/1999
- VW GOLF III (1H1) 1.6 (74kW) 7/1995 - 8/1997
- VW GOLF III (1H1) 2.0 (85kW) 11/1991 - 8/1997
- VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) (85kW) 8/1995 - 8/1997
- VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 (120kW) 8/1995 - 9/1997
- VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 (128kW) 1/1992 - 8/1997
- VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) (140kW) 10/1994 - 8/1997
- VW GOLF III Van (1H1) 2.0 (85kW) 8/1995 - 9/1997
- VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 (85kW) 6/1998 - 6/2002
- VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 (74kW) 12/1995 - 9/2001
- VW POLO Variant (6V5) 1.6 (74kW) 5/1997 - 9/2001
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW) 9/1995 - 3/2010
- VW SHARAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (7M_) 2.0 (7M8, 7M9) (85kW) 9/1996 - 7/2002
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 (81kW) 9/1990 - 6/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro (81kW) 8/1992 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro (85kW) 7/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 Syncro (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW VENTO (1H2) 1.6 (74kW) 10/1994 - 9/1998
- VW VENTO (1H2) 2.0 (85kW) 11/1991 - 9/1998