Lambda sonda CALORSTAT by Vernet LS140572
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:CALORSTAT by Vernet
- Stav produktu:Výrobca viac nedodáva
- Katalógový kód:LS140572
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:580
- Počet prípojok:4
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lambda sonda BOSCH 0 258 005 176 Nedostupné | BOSCH |
- LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 4.0 V8 4x4 (136kW) 11/1998 - 6/2004
- LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.5 V6 4x4 (130kW) 11/2000 - 10/2006
- LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 3.9 4x4 (140kW) 7/1994 - 3/2002
- LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.0 4x4 (136kW) 1/1995 - 3/2002
- LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4 (165kW) 7/1994 - 3/2002
- LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4 (160kW) 6/1998 - 3/2002