Lambda sonda DELPHI ES10982-12B1
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ES10982-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Dĺżka káblu [mm]:520
- Lambda sonda:Prstová sonda, vyhrevané
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lambda sonda BOSCH 0 258 005 007 Na externom sklade | BOSCH |
Lambda sonda DENSO DOX-1553 Na externom sklade | DENSO |
Lambda sonda FAE 77156 Na externom sklade | FAE |
Lambda sonda EPS 1.997.089 Nedostupné | EPS |
Lambda sonda FEBI BILSTEIN 175836 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Lambda sonda PIERBURG 7.05271.76.0 Nedostupné | PIERBURG |
Lambda sonda TOPRAN 206 628 Nedostupné | TOPRAN |
Lambda sonda VALEO 368481 Nedostupné | VALEO |
- AUTOMEGA3008550341 (Vymeniteľný)
- BorgWarner (BERU)0824010145 (Vymeniteľný)
- BorgWarner (BERU)OZH111 (Vymeniteľný)
- ERA570035A (Vymeniteľný)
- FACET10.7089 (Vymeniteľný)
- FEBI BILSTEIN29343 (Vymeniteľný)
- FUELPARTSLB1383 (Vymeniteľný)
- HELLA6PA 358 066-001 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR13194 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORKNL189 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORLLB140 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORLOS500 (Vymeniteľný)
- KW497 089 (Vymeniteľný)
- METZGER AUTOTEILE0893376 (Vymeniteľný)
- NGK0405 (Vymeniteľný)
- NGK0405 (Vymeniteľný)
- NGKOZA447-E26 (Vymeniteľný)
- NGKOZA447-E26 (Vymeniteľný)
- NGKOZA457-EE11 (Vymeniteľný)
- NGKOZA457-EE11 (Vymeniteľný)
- SWAG40 92 9343 (Vymeniteľný)
- VEMO40-76-0008 (Vymeniteľný)
- OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) (48kW) 2/1998 - 9/2000
- OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.2 16V (F69) (48kW) 9/1998 - 9/2000
- OPEL ASTRA G sikma zadna cast (T98) 1.2 16V (F08, F48) (48kW) 2/1998 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW) 11/1996 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW) 3/1998 - 9/2000