Lanko ručnej prevodovky COFLE 92.2CB.RE001
- Kategória: Ovladanie prevodovky
- Výrobca:COFLE
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:92.2CB.RE001
- Úžitkové čísla: 2CB.RE001
- Nahrádza: Lanko ručnej prevodovky COFLE 2CB.RE001
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- pre OE-číslo:349359179R
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:Dvojité lankové tiahlo
- Dĺżka 1 [mm]:1895
- Dĺżka 2 [mm]:1636
- Dĺżka 3 [mm]:1866
- Verzia:GEAR
- Dĺżka 4 [mm]:1624
- OPEL95523979
- OPEL4406675
- RENAULT349359179R
- RENAULT349358506R
- RENAULT8201083770
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (74kW) 5/2010 - 12/2015
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (92kW) 5/2010 - 12/2015
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (107kW) 5/2010 - 12/2021
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (110kW) 1/2013 - 7/2019
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (96kW) 11/2016 - 12/2021
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (100kW) 5/2014 - 7/2019
- OPEL MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) (120kW) 5/2014 - 12/2021
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (110kW) 1/2013 - 7/2019
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (120kW) 5/2014 - 12/2021
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (100kW) 5/2014 - 7/2019
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (96kW) 11/2016 - 12/2021
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (74kW) 5/2010 - 12/2015
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (92kW) 5/2010 - 12/2015
- OPEL MOVANO B Skrinka (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) (107kW) 5/2010 - 12/2021
- RENAULT MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV10,... (96kW) 7/2015 - 12/2020
- RENAULT MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 2.3 dCi 135 RWD (HV0N, UV0N) (100kW) 7/2014 - 6/2019
- RENAULT MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 2.3 dCi 165 RWD (HV0P, HV0U, HV10, HV12, UV0P, UV0U,... (120kW) 7/2014 - 12/2024
- RENAULT MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) (125kW) 6/2016 - 12/2020
- RENAULT MASTER III Skrinka (FV) 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y, FV0J, FV02, FV03) (96kW) 6/2016 - 12/2020
- RENAULT MASTER III Skrinka (FV) 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12) (96kW) 6/2016 - 12/2020
- RENAULT MASTER III Skrinka (FV) 2.3 dCi 135 RWD (FV0N) (100kW) 7/2014 - 6/2019
- RENAULT MASTER III Skrinka (FV) 2.3 dCi 165 RWD (FV0P, FV0U, FV10, FV12, FV1E) (120kW) 7/2014 - 12/2024