Lożisko kolesa SNR XGB42306R04
- Kategória: Lozisko kolesa/-sada
- Výrobca:SNR
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:XGB42306R04
- V ponuke od:01.12.2025
- Dostupnosť:Nedostupné
- Automotive BearingsPWK1807
- JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 AWD (221kW) 9/2017
- JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D150 (110kW) 9/2017
- JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D150 AWD (110kW) 9/2017
- JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D180 AWD (132kW) 9/2017
- JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 D240 AWD (177kW) 9/2017
- JAGUAR E-PACE (X540) 2.0 P200 AWD (183kW) 9/2017
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 SD4 AWD (177kW) 2/2017
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 TD4 (132kW) 9/2015
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 TD4 (120kW) 2/2017
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 TD4 AWD (132kW) 9/2015
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 (184kW) 9/2017
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 AWD (184kW) 2/2017
- JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 AWD (221kW) 6/2017
- JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD (250kW) 9/2015
- JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD (280kW) 9/2015
- JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SDV6 AWD (221kW) 9/2015
- JAGUAR F-TYPE Kabriolet (X152) 5.0 SCV8 SVR / SCV8 P575 R AWD (423kW) 12/2015
- JAGUAR F-TYPE Kupé (X152) 5.0 SCV8 SVR / SCV8 P575 R (423kW) 12/2015
- JAGUAR XE (X760) 2.0 (221kW) 6/2017
- JAGUAR XE (X760) 2.0 (184kW) 2/2017
- JAGUAR XE (X760) 2.0 (147kW) 3/2015
- JAGUAR XE (X760) 2.0 (177kW) 3/2015
- JAGUAR XE (X760) 2.0 AWD (184kW) 2/2017
- JAGUAR XE (X760) 2.0 AWD (221kW) 6/2017
- JAGUAR XE (X760) 2.0 D (120kW) 3/2015
- JAGUAR XE (X760) 2.0 D (132kW) 3/2015
- JAGUAR XE (X760) 2.0 D AWD (132kW) 10/2015
- JAGUAR XE (X760) 2.0 D AWD (177kW) 2/2017
- JAGUAR XE (X760) 3.0 S (250kW) 3/2015
- JAGUAR XE (X760) 3.0 S (280kW) 2/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 (147kW) 3/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 (184kW) 3/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 (177kW) 5/2015
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 (221kW) 6/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 AWD (184kW) 3/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 AWD (221kW) 9/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 D (120kW) 5/2015
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 D (132kW) 5/2015
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 D (177kW) 3/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 D AWD (177kW) 3/2017
- JAGUAR XF II (X260) 2.0 D AWD (132kW) 3/2016
- JAGUAR XF II (X260) 3.0 (250kW) 5/2015
- JAGUAR XF II (X260) 3.0 (280kW) 5/2015
- JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD (250kW) 7/2015
- JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD (280kW) 7/2015
- JAGUAR XF II (X260) 3.0 D (221kW) 5/2015
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 (184kW) 7/2017
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D (120kW) 7/2017
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D (132kW) 7/2017
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D AWD (132kW) 7/2017
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D AWD (177kW) 7/2017
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 3.0 D (221kW) 7/2017
- LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 (213kW) 8/2017
- LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D (110kW) 8/2015
- LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (177kW) 8/2017
- LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (110kW) 12/2014
- LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4x4 (132kW) 6/2015
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 2.0 Sd4 4x4 (177kW) 9/2016
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 2.0 Si4 4x4 (221kW) 9/2017
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 2.0 Td4 4x4 (132kW) 9/2016
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 3.0 D 4x4 (183kW) 9/2016
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 3.0 D 4x4 (155kW) 9/2016
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 3.0 SCV6 4x4 (250kW) 9/2016
- LAND ROVER DISCOVERY V (L462) 3.0 Td6 4x4 (190kW) 9/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 (250kW) 10/2013 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 (280kW) 6/2015 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (250kW) 10/2013 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (260kW) 6/2015 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (155kW) 10/2013 - 1/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (405kW) 6/2015 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (386kW) 11/2017 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 V8 4x4 (276kW) 12/2013 - 1/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 SD4 4x4 (177kW) 8/2016 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 Si4 4x4 (221kW) 10/2017 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (280kW) 6/2015 - 12/2018
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4 (225kW) 9/2014 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (250kW) 10/2013 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (260kW) 6/2015 - 12/2017
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 4.4 SDV8 4x4 (250kW) 10/2013 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (405kW) 1/2014 - 12/2018