Merač hmotnosti vzduchu DELPHI AF10284-12B1
- Kategória: Merač mnożstva/hmotnosti nasávaného vzduchu
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:AF10284-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Typ veka:s obalom
- Napätie [V]:12
- Počet pólov:5
- Typ zástrčky:samec
- odporucane rozsirenie opravy:Vzduchový filter
- ALFA ROMEO46469917 (Vymeniteľný)
- GENERAL MOTORS836627 (Vymeniteľný)
- GENERAL MOTORS836628 (Vymeniteľný)
- OPEL836627 (Vymeniteľný)
- OPEL836628 (Vymeniteľný)
- VAUXHALL836627 (Vymeniteľný)
- VAUXHALL836628 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Merač hmotnosti vzduchu BOSCH 0 280 217 123 Na externom sklade | BOSCH |
Merač hmotnosti vzduchu FACET 10.1038 Na externom sklade | FACET |
Merač hmotnosti vzduchu MEAT & DORIA 86017 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Merač hmotnosti vzduchu BOSCH 0 280 218 001 Nedostupné | BOSCH |
Merač hmotnosti vzduchu VALEO 253704 Nedostupné | VALEO |
Merač mnożstva vzduchu VEMO V40-72-0386 Nedostupné | VEMO |
- BREMI30196 (Vymeniteľný)
- EFI305091 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEELAM847 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEFDM512 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEFDM847 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEXAM4021 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEXAM4166 (Vymeniteľný)
- ERA558074 (Vymeniteľný)
- ERA558082 (Vymeniteľný)
- HELLA8ET 009 142-731 (Vymeniteľný)
- HOFFER7516004E (Vymeniteľný)
- HOFFER7516017 (Vymeniteľný)
- HOFFER7516017E (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR19835-M (Vymeniteľný)
- NGK97257 (Vymeniteľný)
- SIDAT38.647A2 (Vymeniteľný)
- SIDAT38.695A2 (Vymeniteľný)
- VDO/CONTINENTALA2C59513370 (Vymeniteľný)
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) (76kW) 12/1996 - 1/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) (76kW) 11/1996 - 1/2001
- OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) (48kW) 2/1998 - 9/2000
- OPEL ASTRA G limuzina (T98) 1.2 16V (F69) (48kW) 9/1998 - 9/2000
- OPEL ASTRA G sikma zadna cast (T98) 1.2 16V (F08, F48) (48kW) 2/1998 - 9/2000
- OPEL ASTRA G Skrina/kombi (F70) 1.2 (F70) (48kW) 9/1998 - 8/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW) 11/1996 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW) 3/1998 - 9/2000