Motor stieračov ESEN SKV 19SKV229
- Kategória: Motor stieračov
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:19SKV229
- V ponuke od:02.03.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:predne
- Nový diel:✓
- Hmotnosť [kg]:1,13
- Napätie [V]:12
- Nominálny výkon [W]:30
- Počet pólov:4
- Dĺżka káblu [mm]:230
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Motor stieračov MAGNETI MARELLI 064355601010 Na externom sklade | MAGNETI MARELLI |
Motor stieračov MEAT & DORIA 27049 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Motor stieračov VEMO V24-07-0041 Nedostupné | VEMO |
- A.Z. MeisterteileAZMT-49-032-1088
- AD KÜHNERDRE556A
- ALANKO10800075
- AUTOTEAMF9940A2
- CASCOCWM30128AS
- CASCOCWM30128GS
- DIPASPORTTRGM003N
- ERA460037
- ERA460037A
- FISPA69940A2
- FLAMARMLF930103HQ
- FLAMARMLF930103MM
- Frankberg5481FB0052138
- GECOFWM43029
- GECOFWM43029Q
- HOFFERH27049
- ITAB AUTOMOTIVE30030128AV
- ITAB AUTOMOTIVE30030128OV
- LGK045038128LGK
- LGK045038128OEM
- MI.R.A.51/7010
- MI.R.A.51/7015
- REAL27604821BN
- REAL27604821OE
- RECOFICIALRECSWM30128.0
- RECOFICIALRECSWM30128.1
- RIDEX295W0124
- SANDOSWM30128.0
- SANDOSWM30128.1
- SIDAT69940A2
- SONTIANZD14341
- StarkSKWM-0290393
- WAIWPM9029
- WE PARTS461880022
- FIAT 126 (126_) 600 (17kW) 9/1972 - 6/1977
- FIAT 126 (126_) 650 (18kW) 7/1981 - 9/2000
- FIAT 126 (126_) 650 (17kW) 7/1977 - 9/1987
- FIAT 126 (126_) 700 (19kW) 9/1987 - 6/1996
- FIAT 127 (127_) 0.9 (29kW) 6/1971 - 5/1983
- FIAT 127 (127_) 0.9 (127A) (33kW) 9/1971 - 12/1984
- FIAT 127 (127_) 1.0 (37kW) 4/1977 - 12/1986
- FIAT 127 (127_) 1.0 Sport (51kW) 7/1978 - 2/1982
- FIAT 127 Panorama (127_) 1.0 (37kW) 1/1977 - 12/1986
- FIAT 238 (238_) 1.4 (34kW) 9/1966 - 6/1976
- FIAT 238 (238_) 1.4 (38kW) 10/1967 - 6/1982
- FIAT 850 (100_) 0.8 (27kW) 7/1964 - 10/1972
- FIAT 850 (100_) 0.8 (25kW) 7/1964 - 10/1972
- FIAT 850 (100_) 0.8 Special (GB) (35kW) 3/1968 - 10/1972
- FIAT 850 Kupé (100_) 0.9 Sport (38kW) 2/1968 - 10/1972
- FIAT FIORINO (127_) 1050 (37kW) 1/1980 - 12/1987
- FIAT FIORINO (127_) 900 (33kW) 10/1977 - 10/1986