Motor stieračov VEMO V10-07-0016
- Kategória: Motor stieračov
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-07-0016
- Interný kód:V10-07-0016
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):1032
- Strana montáże:zadny
- Napätie [V]:12
- SEAT7M3 955 711
- SKODA7M3 955 711
- VAG7M3 955 711
- VW7M3 955 711
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Motor stieračov TOPRAN 116 574 Na externom sklade | TOPRAN |
Motor stieračov VALEO 404637 Na externom sklade | VALEO |
Motor stieračov MEAT & DORIA 27235 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW) 10/1997 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (66kW) 4/1996 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (96kW) 11/2002 - 11/2008
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (110kW) 5/2005 - 5/2007
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (85kW) 6/2000 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion (85kW) 6/2000 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW) 4/1996 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 (150kW) 6/2000 - 3/2010
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion (150kW) 6/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW) 9/1997 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (81kW) 9/1996 - 4/2000
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (96kW) 11/2002 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (110kW) 6/2005 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (66kW) 9/1995 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (85kW) 4/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion (85kW) 3/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW) 9/1995 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 16V (110kW) 9/1995 - 2/2000
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG (85kW) 4/2006 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (100kW) 11/2005 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V (150kW) 4/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion (150kW) 4/2000 - 3/2010
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 (128kW) 9/1995 - 4/2000
- VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro (128kW) 11/1996 - 4/2000