Náboj kolesa FEBEST 2082-JOURF
- Kategória: Naboj kolesa/-prislusenstvo
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:2082-JOURF
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:skruzkom ABS
- Počet zubov krúżku ABS:86
- ALFAROME/FIAT/LANCIK04721010AA (Vymeniteľný)
- ALFAROME/FIAT/LANCIK04721010AB (Vymeniteľný)
- ALFAROME/FIAT/LANCIK04721010AC (Vymeniteľný)
- ALFAROME/FIAT/LANCIK68184748AA (Vymeniteľný)
- ALFAROME/FIAT/LANCIK68184748AB (Vymeniteľný)
- CHRYSLER04721010AA (Vymeniteľný)
- CHRYSLER04721010AB (Vymeniteľný)
- CHRYSLER04721010AC (Vymeniteľný)
- CHRYSLER4721010AA (Vymeniteľný)
- CHRYSLER4721010AB (Vymeniteľný)
- CHRYSLER4721010AC (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lożisko kolesa - opravná sada SKF VKBA 6678 Nedostupné | SKF |
- MOOG513286 (Vymeniteľný)
- MOOGCH-WB-12710 (Vymeniteľný)
- DODGE JOURNEY 2.0 CRD (103kW) 6/2008
- DODGE JOURNEY 2.0 CRD (100kW) 6/2008 - 12/2011
- DODGE JOURNEY 2.0 CRD (125kW) 1/2012
- DODGE JOURNEY 2.0 TD AWD (125kW) 1/2015
- DODGE JOURNEY 2.4 (125kW) 1/2009
- DODGE JOURNEY 2.4 (129kW) 9/2008
- DODGE JOURNEY 2.4 (127kW) 6/2012
- DODGE JOURNEY 2.4 AWD (129kW) 9/2013
- DODGE JOURNEY 2.4 ECO+ (125kW) 6/2008
- DODGE JOURNEY 2.7 (136kW) 1/2009
- DODGE JOURNEY 2.7 (143kW) 11/2008
- DODGE JOURNEY 2.7 FLEXFUEL (136kW) 1/2009 - 12/2011
- DODGE JOURNEY 3.5 (175kW) 9/2008 - 12/2010
- DODGE JOURNEY 3.5 (173kW) 6/2008 - 12/2010
- DODGE JOURNEY 3.5 AWD (175kW) 9/2008 - 12/2010
- DODGE JOURNEY 3.5 AWD (173kW) 6/2008 - 12/2010
- DODGE JOURNEY 3.6 (208kW) 6/2012
- DODGE JOURNEY 3.6 (206kW) 6/2012 - 12/2015
- DODGE JOURNEY 3.6 (211kW) 1/2012
- DODGE JOURNEY 3.6 AWD (206kW) 5/2013
- DODGE JOURNEY 3.6 AWD (213kW) 9/2010
- DODGE JOURNEY 3.6 Flexfuel (211kW) 9/2010
- DODGE JOURNEY 3.6 Flexfuel AWD (211kW) 9/2010
- DODGE JOURNEY 3.6 VVT AWD (211kW) 4/2012 - 5/2013
- DODGE JOURNEY VAN (JC) 2.0 CRD (103kW) 6/2008 - 12/2011
- DODGE JOURNEY VAN (JC) 2.4 VVT (125kW) 1/2009 - 12/2012
- DODGE JOURNEY VAN (JC) 2.7 FlexFuel (136kW) 1/2009 - 12/2011
- DODGE JOURNEY VAN (JC) 3.6 FlexFuel pohon vsetkych kolies (211kW) 1/2011