NOx-Senzor, NOx-Katalyzátor DELPHI ANS1106-12B1
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ANS1106-12B1
- V ponuke od:26.08.2025
- Dostupnosť:Nedostupné
- Rozmer závitu:M20*1.5
- Počet pólov:5
- Tvar zásuvky:ovalny
- Dĺżka káblu [mm]:790
- CITROËN9817308880 (Vymeniteľný)
- DS9817308880 (Vymeniteľný)
- PEUGEOT9817308880 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
NOx-Senzor, NOx-Katalyzátor HELLA 6PN 358 307-421 Nedostupné | HELLA |
- CITROËN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 2.0 BlueHDi 135 (100kW) 9/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 6/2013
- CITROËN C4 PICASSO II 2.0 BlueHDi 135 (100kW) 9/2013
- CITROËN C4 PICASSO II 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 9/2013
- CITROËN C4 PICASSO II Van (DD_) BlueHDi 150 (DDAHXT) (110kW) 9/2013
- CITROËN C4 SPACETOURER (3D_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2018
- CITROËN C4 SPACETOURER (3D_) 2.0 BlueHDi 160 (120kW) 4/2018
- CITROËN C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 2.0 BlueHDi 180 (AJEHZR) (130kW) 11/2018
- CITROËN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2018
- CITROËN GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 2.0 BlueHDi 160 (120kW) 4/2018
- CITROËN GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) BlueHDi 160 (120kW) 5/2019
- CITROËN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2016 - 12/2022
- CITROËN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 4/2016 - 4/2025
- CITROËN JUMPY III Korba/Podvozok (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 1/2023 - 4/2025
- CITROËN JUMPY III Korba/Podvozok (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 9/2016 - 12/2022
- CITROËN JUMPY III Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 8/2021 - 4/2025
- CITROËN JUMPY III Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2016 - 12/2022
- CITROËN JUMPY III Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 4/2016 - 4/2025
- CITROËN SPACETOURER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 9/2020 - 4/2025
- CITROËN SPACETOURER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2016 - 12/2022
- CITROËN SPACETOURER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 4/2016 - 4/2025
- PEUGEOT 3008 II SUV (MC_, MR_, MJ_, M4_) 2.0 BlueHDi 150 (MJAHXH, MJAHXV, MJAHXG, MJAHSH, MJAHRH,... (110kW) 5/2016 - 9/2020
- PEUGEOT 3008 II SUV (MC_, MR_, MJ_, M4_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 1/2018
- PEUGEOT 3008 II SUV (MC_, MR_, MJ_, M4_) 2.0 BlueHDi 180 (133kW) 5/2016
- PEUGEOT 3008 Van (MR_, MC_, MJ_) BlueHDi 180 (MJEHZR) (130kW) 1/2018
- PEUGEOT 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) 2.0 BlueHDi 136 (MJAHVW) (100kW) 12/2016
- PEUGEOT 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) 2.0 BlueHDi 150 (MJAHXW, MJAHXH, MJAHXN, MJAHXV, MJAHXG) (110kW) 12/2016
- PEUGEOT 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) 2.0 BlueHDi 180 (MJAHWW) (133kW) 12/2016
- PEUGEOT 5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) 2.0 BlueHDi 180 (MJEHZW, MJEHZR, MJEHZP) (130kW) 1/2018
- PEUGEOT 5008 II Van (MC_, MJ_) BlueHDi 180 (MJEHZW) (130kW) 1/2018
- PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 2.0 BlueHDI 160 (FHEHYR) (120kW) 10/2018
- PEUGEOT 508 II (FB_, FH_, F3_) 2.0 BlueHDI 180 (FHEHZR, FHEHZN) (130kW) 10/2018
- PEUGEOT 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) 2.0 BlueHDi 160 (120kW) 9/2018
- PEUGEOT 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 9/2018
- PEUGEOT EXPERT Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 120 (90kW) 9/2019 - 12/2022
- PEUGEOT EXPERT Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 7/2021 - 4/2025
- PEUGEOT EXPERT Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2016 - 12/2022
- PEUGEOT EXPERT Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 4/2016 - 4/2025
- PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (V_) 2.0 BlueHDi 120 (90kW) 9/2016 - 12/2022
- PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 1/2023 - 4/2025
- PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 9/2016 - 12/2022
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 120 (90kW) 4/2016 - 12/2022
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 8/2021 - 4/2025
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 150 (110kW) 4/2016 - 12/2022
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 4/2016 - 4/2025
- PEUGEOT TRAVELLER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 120 (90kW) 9/2019 - 12/2022
- PEUGEOT TRAVELLER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 145 (106kW) 9/2020 - 4/2025
- PEUGEOT TRAVELLER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 150 / HDi 150 (110kW) 4/2016 - 12/2022
- PEUGEOT TRAVELLER Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW) 4/2016 - 4/2025