Obal termostatu VEMO V25-99-1757
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V25-99-1757
- Interný kód:V25-99-1757
- V ponuke od:24.02.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesnenim
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:so snimacom
- Materiál:Plast
- Spôsob montáże:predmontovane
- FORD6G9G 8K556 AA
- FORD1 450 955
- FORD1 119 889
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Príruba chladenia ORIGINAL IMPERIUM 90885 Nedostupné | ORIGINAL IMPERIUM |
- FORD C-MAX (DM2) 1.8 (90kW) 2/2007 - 9/2010
- FORD C-MAX (DM2) 1.8 (92kW) 2/2007 - 9/2010
- FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel (92kW) 2/2007 - 9/2010
- FORD C-MAX (DM2) 2.0 (107kW) 2/2007 - 9/2010
- FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG (107kW) 4/2009 - 9/2010
- FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG (107kW) 6/2008 - 9/2010
- FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost (110kW) 12/2010 - 6/2019
- FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost (134kW) 12/2010 - 6/2019
- FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (77kW) 12/2010 - 6/2019
- FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (63kW) 12/2010 - 6/2019
- FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (92kW) 12/2010 - 6/2019
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW) 11/2001 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 (110kW) 3/2005 - 6/2008
- FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti (88kW) 6/2008 - 1/2018
- FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti (77kW) 9/2012 - 4/2017
- FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti (99kW) 12/2010 - 4/2017
- FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 (74kW) 10/2003 - 3/2007
- FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW) 8/2004 - 3/2007
- FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (88kW) 10/2003 - 3/2007
- FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (92kW) 4/2004 - 3/2007
- FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel (92kW) 1/2006 - 3/2007
- FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 (107kW) 3/2004 - 3/2007
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW) 3/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 (127kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (74kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 (92kW) 3/2006 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel (92kW) 1/2006 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG (107kW) 4/2009 - 7/2011
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG (107kW) 6/2008 - 7/2011
- FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW) 7/2004 - 7/2011
- FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 (92kW) 3/2006 - 9/2012
- FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel (92kW) 1/2006 - 9/2012
- FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 (107kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG (107kW) 6/2008 - 7/2011
- FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost (110kW) 7/2010 - 6/2014
- FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost (134kW) 7/2010 - 6/2014
- FORD FOCUS III 1.6 Ti (77kW) 7/2010 - 2/2020
- FORD FOCUS III 1.6 Ti (92kW) 7/2010 - 12/2017
- FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost (110kW) 7/2010 - 6/2014
- FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost (134kW) 7/2010 - 6/2014
- FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel (88kW) 7/2010 - 2/2020
- FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (63kW) 8/2011 - 2/2020
- FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (77kW) 7/2010 - 2/2020
- FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (92kW) 7/2010 - 2/2020
- FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW) 8/2002 - 11/2009
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 (107kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost (149kW) 3/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost (146kW) 7/2010 - 6/2015
- FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i (66kW) 8/1996 - 9/2000
- FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V (70kW) 5/1998 - 9/2000
- FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i (85kW) 8/1996 - 9/2000
- FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i (96kW) 8/1996 - 9/2000
- FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i (66kW) 8/1996 - 9/2000
- FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V (70kW) 5/1998 - 9/2000
- FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i (85kW) 8/1996 - 9/2000
- FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i (96kW) 8/1996 - 9/2000
- FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V (125kW) 10/2000 - 3/2007
- FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V (150kW) 9/2004 - 3/2007
- FORD MONDEO III (B5Y) ST220 (166kW) 4/2002 - 3/2007
- FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V (125kW) 10/2000 - 3/2007
- FORD MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V (150kW) 9/2004 - 3/2007
- FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 (166kW) 4/2002 - 3/2007
- FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti (88kW) 7/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel (107kW) 3/2009 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi (149kW) 3/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 (118kW) 7/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti (92kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 (107kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel (107kW) 3/2009 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 (118kW) 7/2007 - 1/2015
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 (107kW) 5/2006 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (149kW) 3/2010 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (146kW) 7/2010 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (176kW) 7/2010 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel (107kW) 5/2006 - 12/2014
- VOLVO C30 (533) 1.8 (92kW) 10/2006 - 12/2012
- VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel (92kW) 1/2007 - 12/2012
- VOLVO S40 II (544) 1.8 (92kW) 4/2004 - 12/2010
- VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel (92kW) 1/2006 - 12/2010
- VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel (107kW) 1/2008 - 12/2011
- VOLVO V50 (545) 1.8 (92kW) 4/2004 - 12/2010
- VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel (92kW) 1/2005 - 12/2010