Ochranná sada tlmiča proti prachu GSP 5406110PK
- Kategória: Upevnenie/ulożenie prużiacej jednotky
- Výrobca:GSP
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:5406110PK
- Úžitkové čísla: GRM406110PK
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava vlavo, Predna naprava vpravo
- Podvozok:pre vozidla so standardnym podvozkom
- HYUNDAI5462626000
- HYUNDAI546283B500
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ochranná sada tlmiča proti prachu KYB 910023 Na externom sklade | KYB |
Ochranná sada tlmiča proti prachu SACHS 900 243 Na externom sklade | SACHS |
Ochranná sada tlmiča proti prachu FEBEST HYSHB-SFEF-KIT Nedostupné | FEBEST |
Ochranná sada tlmiča proti prachu ORIGINAL IMPERIUM 50959 Nedostupné | ORIGINAL IMPERIUM |
Ochranný kryt/manżeta tlmiča pérovania ORIGINAL IMPERIUM 70649 Nedostupné | ORIGINAL IMPERIUM |
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 (99kW) 8/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi (83kW) 8/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 (83kW) 4/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 (92kW) 8/2003 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies (107kW) 11/2003 - 2/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (107kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (100kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (100kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (107kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4 (132kW) 11/2000 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4 (129kW) 9/2002 - 12/2004
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 (127kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4 (110kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 (103kW) 1/2004 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 (100kW) 3/2000 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi (92kW) 8/2005 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2008