Odpor vnútorného ventilátora DENSO DRS21005
- Kategória: Riadiace jednotky
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DRS21005
- Interný kód:DRS21005
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Váha (gr):50
- pre OE-číslo:6450XE
- Hmotnosż [g]:30
- vyrobené v:Taliansko
- Hmotnosť brutto [g]:50
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Odpor vnútorného ventilátora CASCO CRS70022GS Na externom sklade | CASCO |
Odpor vnútorného ventilátora MEAT & DORIA K109160 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- SIDAT10.9160
- CITROËN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V (66kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 8V (66kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120 (88kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 125 (94kW) 7/2011 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140 (100kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 165 (120kW) 7/2010 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95 (72kW) 7/2011 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II (VF7) 2.0 i (103kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 1.6 HDi 90 16V (66kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 1.6 HDi 90 8V (66kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 HDi 120 (88kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 HDi 120 4x4 (88kW) 1/2010 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 HDi 125 (94kW) 7/2011 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 HDi 140 (100kW) 1/2007 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 HDi 165 (120kW) 7/2010 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 HDi 95 (72kW) 7/2011 - 3/2016
- CITROËN JUMPY II Skrinka 2.0 i (103kW) 1/2007 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok 1.6 HDi 90 16V (66kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok 2.0 HDi 120 (88kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Korba/Podvozok 2.0 HDi 140 (100kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V (66kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 8V (66kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V (103kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 100 (72kW) 3/2011
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 (88kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4 (88kW) 1/2010
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130 (94kW) 3/2011
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130 4x4 (94kW) 1/2012 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 140 (100kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 165 (120kW) 9/2009
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V (66kW) 1/2007 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 8V (66kW) 1/2007 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V (103kW) 1/2007 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 100 (72kW) 3/2011 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 (88kW) 1/2007 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4 (88kW) 1/2007 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 130 (94kW) 3/2011
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 130 4x4 (94kW) 3/2011 - 3/2016
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 140 (100kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 165 (120kW) 9/2009