Ojničné lożisko ASHIKA 82-2208GP
- Kategória: Miska ojničného loziska
- Výrobca:ASHIKA
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:82-2208GP
- Úžitkové čísla: 82-2208GP
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- HONDA13211-PG6-003
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ojničné lożisko JAPANPARTS CB2208GP Na externom sklade | JAPANPARTS |
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.5 i 16V (ED6) (69kW) 10/1988 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (80kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (81kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (96kW) 9/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.5 i 16V (ED3, SH4) (69kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (81kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (96kW) 9/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (80kW) 11/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V 4x4 (EE5) (80kW) 10/1989 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Shuttle (EE, EF) 1.5 i 16V (EE2) (69kW) 1/1988 - 11/1991
- HONDA CIVIC IV Shuttle (EE, EF) 1.6 i 16V 4WD (EE4) (80kW) 1/1988 - 12/1989
- HONDA CIVIC IV Shuttle (EE, EF) 1.6 i 16V 4WD (EE4) (81kW) 1/1988 - 2/1995
- HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4) (66kW) 10/1991 - 11/1995
- HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4) (69kW) 10/1991 - 11/1995
- HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EG5, EH3) (92kW) 10/1991 - 11/1995
- HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8) (69kW) 10/1991 - 11/1995
- HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9, EH5) (92kW) 10/1991 - 11/1995
- HONDA CONCERTO (HW, MA) 1.5 i 16V (MA1) (66kW) 8/1989 - 3/1995
- HONDA CONCERTO (HW, MA) 1.6 i 16V (82kW) 8/1989 - 3/1995
- HONDA CONCERTO limuzina (HWW) 1.5 i 16V (66kW) 8/1989 - 5/1995
- HONDA CONCERTO limuzina (HWW) 1.6 i 16V (82kW) 8/1989 - 3/1995
- HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (79kW) 10/1987 - 12/1991
- HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9) (96kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6) (92kW) 3/1992 - 12/1998
- ROVER 400 II (XW) 416 GSI (82kW) 4/1990 - 4/1995