Opravna sada, kablovy zväzok VEMO V40-83-0012
- Kategória: Sada káblových vedení
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V40-83-0012
- Interný kód:V40-83-0012
- Úžitkové čísla: 90387357, 12 95 927, 12 97 785, 90483056
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):80
- Strana montáże:Zadna kapota vozidla
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s hadicou
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s manzetou
- Dĺżka káblu [mm]:250
- Počet vedení:8
- Komfortná výbava:pre vozidla s centralnym zamykanim
- OPEL12 97 785 part
- OPEL90 387 275
- OPEL90 483 056
- OPEL12 95 927 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- OPEL12 95 927 part
- OPEL12 97 785 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- OPELV40830012
- FISPA405370
- HERTH+BUSS ELPARTS51277068
- METZGER AUTOTEILE2320016
- SIDAT405284
- VEMO40-83-0012
- OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW) 11/1996 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) (33kW) 3/1993 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW) 3/1998 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) (44kW) 3/1993 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) (66kW) 9/1994 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) (63kW) 8/1997 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68) (60kW) 3/1993 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) (37kW) 3/1993 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) (49kW) 3/1993 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) (80kW) 3/1993 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) (78kW) 9/1994 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) (74kW) 8/1997 - 9/2000
- OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) (44kW) 2/1996 - 9/2000