Ozubený klinový remeň DAYCO 6PK2160S
- Kategória: Klinový rebrovaný remen
- Výrobca:DAYCO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:6PK2160S
- Interný kód:6PK2160S
- Úžitkové čísla: 6x2160
- V ponuke od:06.04.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Počet rebier:6
- BMW11287789985
- BMW11288477785
- MERCEDES-BENZ0129970692
- MERCEDES-BENZ0129974392
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ozubený klinový remeň BOSCH 1 987 946 281 Na externom sklade | BOSCH |
- CONTINENTAL CTAM6PK2160D1
- BMW 5 (E60) 525 d (120kW) 12/2004 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 d (130kW) 6/2004 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 d (145kW) 1/2007 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 d xDrive (145kW) 9/2008 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 525 xd (145kW) 9/2007 - 8/2008
- BMW 5 (E60) 530 d (160kW) 9/2002 - 9/2005
- BMW 5 (E60) 530 d (173kW) 2/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 d (170kW) 9/2005 - 3/2007
- BMW 5 (E60) 530 d (155kW) 9/2002 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 d xDrive (173kW) 9/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 xd (170kW) 2/2005 - 2/2007
- BMW 5 (E60) 530 xd (173kW) 3/2007 - 8/2007
- BMW 5 (E60) 535 d (210kW) 1/2007 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 535 d (200kW) 9/2004 - 3/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (120kW) 3/2004 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (130kW) 3/2004 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (145kW) 3/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive (145kW) 9/2008 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 xd (145kW) 9/2007 - 9/2008
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (155kW) 3/2004 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (160kW) 3/2004 - 9/2005
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (173kW) 2/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (170kW) 2/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive (173kW) 9/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 xd (173kW) 3/2007 - 8/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 xd (170kW) 2/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 535 d (210kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 535 d (200kW) 9/2004 - 12/2010
- BMW 6 (E63) 635 d (210kW) 7/2007 - 7/2010
- BMW 6 Kabriolet (E64) 635 d (210kW) 7/2007 - 7/2010
- BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d (150kW) 9/2002 - 8/2003
- BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d (160kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d (155kW) 9/2003 - 8/2008
- BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld (170kW) 7/2005 - 8/2008
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 CDI 2.2 (638.194) (60kW) 3/1999 - 7/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 CDI 2.2 (638.194) (75kW) 3/1999 - 7/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 112 CDI 2.2 (638.194) (90kW) 3/1999 - 7/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 108 CDI 2.2 (638.094) (60kW) 3/1999 - 7/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 110 CDI 2.2 (638.094) (75kW) 3/1999 - 7/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 112 CDI 2.2 (638.094) (90kW) 3/1999 - 7/2003