Palivové čerpadlo DELPHI FE10028-12B1
- Kategória: Palivové čerpadlo
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:FE10028-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez tesnenia
- Druh pohonu:elektricky
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez snímaca tlaku
- Typ paliva:nafta
- CITROËN1525.Q5 (Vymeniteľný)
- CITROËN1525.W5 (Vymeniteľný)
- CITROËN1525.W7 (Vymeniteľný)
- CITROËN9632672280 (Vymeniteľný)
- CITROËN9640626980 (Vymeniteľný)
- PEUGEOT1525.Q5 (Vymeniteľný)
- PEUGEOT1525.W5 (Vymeniteľný)
- PEUGEOT1525.W7 (Vymeniteľný)
- PEUGEOT9632672280 (Vymeniteľný)
- PEUGEOT9640626980 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Palivová dopravná jednotka BOSCH 0 986 580 215 Na externom sklade | BOSCH |
Palivový dopravný modul MAGNETI MARELLI 313011313101 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Palivový dopravný modul MAGNETI MARELLI 519722029900 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Palivová dopravná jednotka MEAT & DORIA 76839E Nedostupné | MEAT & DORIA |
Palivová dopravná jednotka MEAT & DORIA 77052 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Palivová dopravná jednotka MEAT & DORIA 77052E Nedostupné | MEAT & DORIA |
Palivová dopravná jednotka PIERBURG 7.00468.90.0 Nedostupné | PIERBURG |
Palivová dopravná jednotka VDO/CONTINENTAL 228-222-015-001Z Nedostupné | VDO/CONTINENTAL |
- AIRTEXE10303M (Vymeniteľný)
- ERA775117 (Vymeniteľný)
- ERA775150 (Vymeniteľný)
- ERA775150A (Vymeniteľný)
- FUELPARTSFP5062 (Vymeniteľný)
- HELLA8TF 358 106-181 (Vymeniteľný)
- HOFFER7506839 (Vymeniteľný)
- HOFFER7507052 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR39045 (Vymeniteľný)
- MAGNETI MARELLISUA493 (Vymeniteľný)
- MESSMER775117 (Vymeniteľný)
- METZGER AUTOTEILE2250183 (Vymeniteľný)
- SIDAT72.237 (Vymeniteľný)
- SIDAT72237A2 (Vymeniteľný)
- SIDAT72402 (Vymeniteľný)
- SIDAT72402A2 (Vymeniteľný)
- TI Automotive72.202.00 (Vymeniteľný)
- VALEO347048 (Vymeniteľný)
- VDO/CONTINENTAL228-222-015-001C (Vymeniteľný)
- VDO/CONTINENTAL228-222-015-005C (Vymeniteľný)
- CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (79kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHYB) (66kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) (80kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) (98kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) (79kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) (66kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHZB, DERHZE) (80kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) (98kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi (RC4HXE) (98kW) 9/2004 - 8/2008
- CITROËN C5 II Break (RE_) 2.0 HDi (RERHRH) (100kW) 9/2004 - 1/2008
- CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HXE) (98kW) 9/2004 - 9/2006
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi (50kW) 10/2001 - 6/2005
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi (66kW) 4/2005 - 3/2009
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 (80kW) 2/2004 - 3/2009
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 (100kW) 10/2003 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW) 8/2000 - 3/2007
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi (50kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 (80kW) 2/2004 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 (100kW) 2/2004 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 (66kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 (100kW) 6/2005 - 4/2009
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 (80kW) 11/2003 - 12/2007
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 (100kW) 2/2004 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 (66kW) 3/2002 - 4/2008