Palivové čerpadlo DELPHI FE10063-12B1
- Kategória: Palivové čerpadlo
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:FE10063-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez tesnenia
- Druh pohonu:elektricky
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez snímaca tlaku
- Typ paliva:Benzín
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Palivový dopravný modul MAGNETI MARELLI 313011313070 skladom | MAGNETI MARELLI |
Palivová dopravná jednotka MEAT & DORIA 76446E Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Palivová dopravná jednotka PIERBURG 7.00468.34.0 Na externom sklade | PIERBURG |
Palivová dopravná jednotka BOSCH 0 986 580 208 Nedostupné | BOSCH |
Palivový dopravný modul MAGNETI MARELLI 119751769963 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Palivová dopravná jednotka MEAT & DORIA 76446 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Palivová dopravná jednotka VALEO 347013 Nedostupné | VALEO |
Palivová dopravná jednotka VEMO V24-09-0005 Nedostupné | VEMO |
- AIRTEXE10214M (Vymeniteľný)
- AIRTEXE10558M (Vymeniteľný)
- ERA775011A (Vymeniteľný)
- FUELPARTSFP5243 (Vymeniteľný)
- HELLA8TF 358 106-301 (Vymeniteľný)
- HOFFER7506446 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR39166 (Vymeniteľný)
- KAGER52-0151 (Vymeniteľný)
- MAGNETI MARELLISUA130 (Vymeniteľný)
- MESSMER775011 (Vymeniteľný)
- METZGER AUTOTEILE2250023 (Vymeniteľný)
- PEX130.029 (Vymeniteľný)
- SIDAT72.008 (Vymeniteľný)
- SIDAT72008AS (Vymeniteľný)
- SWAG70 91 4779 (Vymeniteľný)
- TI Automotive75.176.18 (Vymeniteľný)
- UNIPARTUGCGPF10063 (Vymeniteľný)
- FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 (40kW) 9/1993 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (43kW) 1/1994 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) (44kW) 9/1993 - 9/1999
- FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 (43kW) 4/1994 - 6/2000
- FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 (176AR_, 176BR_) (44kW) 5/1995 - 6/2000
- FIAT PUNTO Van (176_) 1.1 (40kW) 4/1996 - 2/2000
- LANCIA Y (840_) 1.1 (840AE) (40kW) 11/1995 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) (44kW) 3/1996 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AB) (59kW) 10/1996 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AC) (55kW) 3/1996 - 9/2003
- LANCIA Y10 (156_) 1.1 Fire (156AG) (40kW) 1/1995 - 12/1995
- LANCIA Y10 (156_) 1.1 Fire pohon vsetkych kolies (156AG) (40kW) 1/1995 - 12/1995