Palivový filter CHAMPION CFF100228
- Kategória: Prídavné práce
- Výrobca:CHAMPION
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:CFF100228
- Úžitkové čísla: CFF100228
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vonkajżí priemer [mm]:71
- Vnútorný priemer [mm]:57
- Rozmer závitu 1:M14x1.5
- Výżka [mm]:120
- Prevedenie filtra:Filter vo vedeni
- Rozmer závitu 2:M12x1.25
- Typ spojenia:Krabica
- Dĺżka balenia [cm]:8,5
- żírka balenia [cm]:8,5
- Výżka balenia [cm]:16
- GENERAL MOTORS25176329
- HYUNDAI31910-23500
- LEXUS23300-79305
- TOYOTA23300-79305
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Palivový filter COMLINE CMB13014 skladom | COMLINE |
Palivový filter FILTRON PP 863 Na externom sklade | FILTRON |
Palivový filter FILTRON PP 930 Na externom sklade | FILTRON |
Palivový filter VALEO 587208 Na externom sklade | VALEO |
Palivový filter BOSCH 0 986 450 604 Nedostupné | BOSCH |
Palivový filter BOSCH 0 986 450 624 Nedostupné | BOSCH |
Palivový filter JAPANPARTS FC-514S Nedostupné | JAPANPARTS |
Palivový filter KNECHT KL 111 Nedostupné | KNECHT |
Palivový filter KNECHT KL 185 Nedostupné | KNECHT |
Palivový filter MAHLE KL 111 Nedostupné | MAHLE |
- HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1) (92kW) 1/1994 - 3/1996
- HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8) (55kW) 4/1998 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2) (66kW) 6/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3) (84kW) 1/1997 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4) (85kW) 1/1997 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 VTi (MB4) (118kW) 1/1997 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6) (124kW) 1/1997 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9) (55kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9) (66kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3) (84kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 1.6 i (EJ6) (77kW) 3/1996 - 3/2000
- HONDA CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1) (92kW) 3/1996 - 3/2000
- HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 1.4 i (EJ9) (66kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 1.5 i (EK3) (84kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 1.6 i Vtec (EK1, SO4) (92kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 1.6 VTi (EK4, SO4) (118kW) 11/1995 - 2/2001
- HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) (108kW) 1/1999 - 2/2002
- HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) (94kW) 10/1995 - 12/2001
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 (69kW) 10/1994 - 12/1999
- HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo (85kW) 4/1991 - 5/1996
- MITSUBISHI CORDIA (A21_A, AB, AC) 1.8 Turbo ECi (A213A) (100kW) 10/1984 - 7/1989
- MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 (E55A) (90kW) 4/1993 - 3/1995
- MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 (100kW) 11/1992 - 8/1996
- MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) (65kW) 9/1990 - 9/1992
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.5 (CB2A) (65kW) 9/1992 - 7/1996
- MITSUBISHI LANCER V Kupé (CC) 1.5 (CC2A) (65kW) 9/1992 - 7/1996
- MITSUBISHI LANCER V sikma zadna cast (CA_A, CC_A) 1.5 (CC2A) (65kW) 9/1992 - 7/1996
- MITSUBISHI TREDIA (A21_) 1.8 Turbo (A215A) (100kW) 8/1984 - 7/1986
- TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SDV10, SXV10) (93kW) 2/1993 - 8/1997
- TOYOTA CAMRY (_V2_) 3.0 V6 (MCV20_, MCV20R) (135kW) 8/1996 - 11/2001
- TOYOTA CAMRY Kombi (_V1_) 2.2 (SDV10, SXV10) (93kW) 9/1991 - 7/1996