Polohové svetlo ABAKUS 217-1607L-A
- Kategória: Smerové svetlo
- Výrobca:ABAKUS
- Stav produktu:na dotaz
- Katalógový kód:217-1607L-A
- Interný kód:217-1607L-A
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):182
- Strana montáże:predne lave
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:so ziarovkou
- spárované čísla produktov:217-1607R-A
- Funkcia svetla:s obrysovym svetlom
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!:✓
- HONDAG033350SE3G01
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Smerové svetlo 2524911 Na externom sklade | VAN WEZEL |
Smerové svetlo TYC 12-1319-05-2 Nedostupné | TYC |
- HONDA ACCORD III (CA) 1.6 L (CA4) (65kW) 11/1985 - 12/1989
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) (75kW) 11/1985 - 12/1989
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) (76kW) 11/1985 - 12/1989
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5) (78kW) 11/1985 - 5/1989
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) (85kW) 1/1986 - 12/1989
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5) (90kW) 11/1985 - 12/1987
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) (101kW) 1/1987 - 12/1987
- HONDA ACCORD III (CA) 2.0 i 16V (CA5) (98kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 1.6 L (CA4) (65kW) 11/1985 - 12/1989
- HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) (75kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) (76kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5) (78kW) 11/1985 - 5/1989
- HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) (85kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5) (90kW) 11/1985 - 12/1987
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.3 (EC8) (55kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.3 16V Cat (EC8) (55kW) 9/1989 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.4 L (EC9) (66kW) 10/1987 - 12/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.5 i 16V (ED6) (66kW) 10/1988 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.5 i 16V (ED6) (69kW) 10/1988 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (80kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (96kW) 9/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (81kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V Vtec (EE9) (110kW) 10/1989 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.3 (ED1) (55kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.4 L (ED2) (66kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.5 i 16V (ED3, SH4) (69kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.5 i 16V (ED3) (66kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (80kW) 11/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (96kW) 9/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (81kW) 10/1987 - 9/1991
- HONDA CIVIC IV limuzina (ED, EF) 1.6 i 16V 4x4 (EE5) (80kW) 10/1989 - 9/1991
- HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (79kW) 10/1987 - 12/1991
- HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9) (96kW) 10/1987 - 12/1989
- HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9) (91kW) 10/1987 - 2/1992
- HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec (EE8) (110kW) 10/1989 - 2/1992