Prużina podvozku ASHIKA ZCA1105A
- Kategória: Pruženie
- Výrobca:ASHIKA
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ZCA1105A
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 balenie
- 1 balenie obsahuje 2 ks
- Strana montáże:predna naprava
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Prużina podvozku KILEN 26044 Na externom sklade | KILEN |
Prużina podvozku KYB RA1105 Na externom sklade | KYB |
Prużina podvozku MONROE SP4312 Na externom sklade | MONROE |
Prużina podvozku JAPANPARTS ZC1105A Nedostupné | JAPANPARTS |
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) D2 (84kW) 3/2012 - 12/2016
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) D2 (88kW) 2/2015 - 8/2019
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 (90kW) 2/2015 - 8/2019
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi (88kW) 4/2013 - 12/2016
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 (112kW) 2/2015 - 8/2019
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi (110kW) 3/2012 - 12/2016
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 (140kW) 8/2015 - 8/2019
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 (147kW) 4/2014 - 12/2015
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 (132kW) 7/2013 - 12/2015
- VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi (132kW) 3/2012 - 12/2016