Prużina podvozku EIBACH F11-55-017-01-FA
- Kategória: Pruženie
- Výrobca:EIBACH
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:F11-55-017-01-FA
- Úžitkové čísla: 115501701, 115501701FA
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava
- Dĺżka [mm]:311
- Obmedzenie výrobcu:Eibach
- Podvozok:pre vozidla so sportovym podvozkom
- Tvar prużiny:vinuta pruzina
- Počet vinutí:5,8
- Priemer drôtu [mm]:12,5
- odporúča sa výmena v pároch:✓
- MAZDA 2 limuzina (DL) 1.5 (85kW) 1/2015
- MAZDA 2 limuzina (DL) 1.5 (DL2S) (81kW) 1/2015
- MAZDA 2 limuzina (DL) 1.5 (DL2S) (79kW) 8/2015
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.3 (DJ3FS) (68kW) 11/2014
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.5 (55kW) 8/2014
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.5 (DJ2HA) (79kW) 11/2014
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.5 (DJLFS, DJ2HA) (81kW) 11/2014
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.5 (DJLFS) (82kW) 9/2019
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (66kW) 8/2014
- MAZDA 2 sikma zadna cast (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (DJLFS) (85kW) 8/2014