Prużina podvozku EIBACH F11-85-012-03-VA
- Kategória: Pruženie
- Výrobca:EIBACH
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:F11-85-012-03-VA
- Úžitkové čísla: 118501203, 118501203VA
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava
- Dĺżka [mm]:284
- Obmedzenie výrobcu:Eibach
- Podvozok:pre vozidla so sportovym podvozkom
- Tvar prużiny:vinuta pruzina
- Počet vinutí:6,1
- Priemer drôtu [mm]:13,8
- odporúča sa výmena v pároch:✓
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI (110kW) 5/2015 - 12/2022
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI (110kW) 6/2010 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI (118kW) 11/2012 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (85kW) 5/2011 - 12/2022
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (100kW) 6/2010 - 5/2011
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW) 6/2010 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW) 6/2010 - 2/2013
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (110kW) 5/2015 - 12/2022
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (135kW) 5/2015 - 8/2018
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (130kW) 11/2012 - 12/2022
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI (162kW) 5/2015 - 12/2022
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI (147kW) 11/2010 - 5/2012
- SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4 (110kW) 5/2015 - 12/2017
- SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 (112kW) 11/2009 - 12/2017
- SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 (118kW) 5/2009 - 12/2017
- SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 (81kW) 11/2009 - 12/2017
- SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 (103kW) 4/2009 - 12/2017
- SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 (125kW) 11/2009 - 5/2015
- SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 (110kW) 5/2015 - 12/2017
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI (110kW) 5/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI (110kW) 5/2015 - 11/2022
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.8 TSI (118kW) 5/2012 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (130kW) 1/2013 - 6/2022
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (85kW) 5/2011 - 7/2019
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (103kW) 5/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (125kW) 5/2010 - 1/2013
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (100kW) 5/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (110kW) 5/2015 - 10/2020
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (135kW) 5/2015 - 7/2018
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TFSI (147kW) 12/2010 - 11/2015
- VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI (162kW) 5/2015 - 12/2020
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (74kW) 2/2003 - 5/2004
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (77kW) 8/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (66kW) 11/2004 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW) 2/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (125kW) 12/2005 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (103kW) 12/2005 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V (103kW) 8/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (130kW) 1/2013 - 5/2015
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (125kW) 5/2010 - 1/2013
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (103kW) 5/2010 - 5/2015
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (81kW) 11/2010 - 5/2015
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) 1.9 TDI (74kW) 10/2003 - 5/2005
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) 1.9 TDI (77kW) 8/2003 - 11/2006
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) 1.9 TDI (66kW) 11/2004 - 5/2010
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) 2.0 TDi (103kW) 12/2005 - 5/2010
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) 2.0 TDi (103kW) 8/2003 - 5/2010
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW) 2/2003 - 5/2010
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T3) 1.6 TDI (66kW) 5/2010 - 5/2015
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T3) 1.6 TDI (77kW) 5/2010 - 5/2015
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T3) 2.0 TDi (125kW) 5/2010 - 1/2013
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T3) 2.0 TDI (103kW) 5/2010 - 5/2015