Prużina podvozku Oyodo 30A9100-OYO
- Kategória: Pruženie
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:30A9100-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava
- Vonkajżí priemer [mm]:150
- Dĺżka [mm]:315
- Tvar prużiny:vinuta pruzina
- Priemer drôtu [mm]:13,5
- SEAT1K0411105CT
- SEAT1K0411105DA
- SEAT1K0411105DD
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Prużina podvozku KYB RH1717 skladom | KYB |
Prużina podvozku KYB RH3544 skladom | KYB |
Prużina podvozku MONROE SP3520 Na externom sklade | MONROE |
Prużina podvozku SACHS 997 858 Na externom sklade | SACHS |
Prużina podvozku FEBI BILSTEIN 46846 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Prużina podvozku KAMOKA 2110241 Nedostupné | KAMOKA |
Prużina podvozku KILEN 23529 Nedostupné | KILEN |
Prużina podvozku MONROE SP3521 Nedostupné | MONROE |
- CS Germany14.950.801
- LESJÖFORS4082929
- MASTER-SPORT GERMANY4082929-PCS-MS
- Oyodo30A9100-OYO
- SUPLEX39226
- AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI (103kW) 4/2008 - 5/2013
- AUDI A3 Kabriolet (8P7) 2.0 TDI (100kW) 4/2008 - 5/2013
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 (75kW) 3/2004 - 3/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG (75kW) 9/2009 - 6/2013
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 11/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (100kW) 3/2004 - 5/2009
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (125kW) 3/2006 - 5/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V (103kW) 3/2004 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 (75kW) 10/2006 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG (75kW) 9/2009 - 6/2013
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel (75kW) 10/2006 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI (118kW) 1/2007 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (103kW) 10/2006 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (125kW) 6/2007 - 12/2013
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (100kW) 11/2006 - 3/2009
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V (103kW) 10/2006 - 7/2015
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (125kW) 5/2006 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (100kW) 7/2005 - 5/2010
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (103kW) 10/2005 - 10/2010
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V (103kW) 7/2005 - 12/2012
- SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 (75kW) 10/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (125kW) 1/2006 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (100kW) 9/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V (103kW) 4/2004 - 5/2009
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI (103kW) 2/2006 - 5/2010
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (130kW) 1/2013 - 5/2015
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (125kW) 5/2010 - 1/2013
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (103kW) 5/2010 - 5/2015
- VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI (81kW) 11/2010 - 5/2015