Radiaca páka ESEN SKV 96SKV107
- Kategória: Ovladanie prevodovky
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:96SKV107
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 5 ks
- Hmotnosť [kg]:1,43
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- IVECO5801283904
- IVECO DAILY IV Korba/Podvozok 35C15 (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Korba/Podvozok 40C15 (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Korba/Podvozok 50C15 (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Korba/Podvozok 65C15, 65C15 /P, 65C15 D, 65C15 D/P (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Korba/Podvozok 70C15 (107kW) 7/2008 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Skrinka 35C15 V, 35C15 V/P (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Skrinka 35S15 (107kW) 6/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Skrinka 40C15 V, 40C15 V/P (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Skrinka 50C15 V, 50C15 V/P (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY IV Skrinka 65C15 (107kW) 5/2006 - 8/2011
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok 26L11, 29L11, 29S11, 35C11D, 35S11, 40C11 (78kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok 29L15, 35S15, 35C15, 40C15, 50C15 (107kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok 29S13, 29L13, 29L13D, 35S13, 35C13D, 40C13 (93kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok 35C15, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15 (107kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17 (125kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (150kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Korba/Podvozok NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 60C14, 65C14,... (100kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 29L15 V, 35S15 V, 35C15L V, 40C15L V, 50C15L V (107kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 29S11, 29L11, 35C11, 35S11, 40C11 (78kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 29S13, 29L13, 35C13, 35S13, 40C13, 40S13 (93kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 35C15 V, 40C15 V, 45C15 V, 50C15 V, 60C15 V,65C15 V (107kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17 (125kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V (150kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka 35S14 (110kW) 4/2012 - 2/2014
- IVECO DAILY V Skrinka NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 (100kW) 9/2011 - 2/2014
- IVECO DAILY VI Autobus 40C15, 50C15, 60C15 (107kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Autobus 40C15, 50C15, 60C15 (110kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Autobus 40C17, 50C17, 60C17 (125kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Autobus 40C18, 50C18, 60C18 (132kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Autobus NaturalPower 40C14, 50C14, 60C14 (100kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 33S11, 35S11, 35C11 (78kW) 3/2014 - 7/2021
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 33S12, 35S12, 35C12 (85kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 33S13, 35S13, 35C13 (93kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 33S14, 35S14, 35C14, 38S14 (100kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 33S15, 35S15, 35C15 (107kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 60C5, 65C15,... (107kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15 (110kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 60C17, 65C17,... (125kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S17, 55S17 4x4 (125kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S18, 35C18, 40C18, 45C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18 (132kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S18, 55S18, 55C18, 70S18, 70C18 4x4 (132kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok 35S21, 35C21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (150kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Korba/Podvozok NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C (100kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Skrinka 33S11, 35S11, 35C11 (78kW) 3/2014 - 7/2021
- IVECO DAILY VI Skrinka 33S12, 35S12, 35C12 (85kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Skrinka 33S13, 35S13, 35C13 (93kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Skrinka 33S14, 35S14, 35C14, 42S14 (100kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Skrinka 33S15, 35S15, 35C15 (107kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Skrinka 33S16, 35S16, 35C16, 38S16, 40C16, 42S16, 50C16 (115kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Skrinka 35S15, 35C15, 40C15, 45C15, 50C15, 65C15, 70C15 (107kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Skrinka 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15 (110kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Skrinka 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 55C17, 60C17, 65C17, 70C17 (125kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Skrinka 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18 (132kW) 4/2016
- IVECO DAILY VI Skrinka 35S21, 35C21, 40C21, 50C21 (150kW) 3/2014
- IVECO DAILY VI Skrinka NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C (100kW) 3/2014