Rameno zavesenia kolies MOOG VO-TC-16579
- Kategória: Priečne rameno
- Výrobca:MOOG
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:VO-TC-16579
- Interný kód:VO-TC-16579
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):1380
- Typ riadenia:Priečne závesné rameno
- spárované čísla produktov:VO-TC-16580
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s gumovym ulozenim
- Materiál:ocelovy plech
- Typ spojenia:Box
- Dĺżka balenia [cm]:61,5
- żírka balenia [cm]:11,5
- Výżka balenia [cm]:8,5
- PORSCHE95833104500
- VW7P0 501 529
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Rameno zavesenia kolies MONROE L29J24 Nedostupné | MONROE |
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (193kW) 10/2014 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (245kW) 9/2014 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (176kW) 6/2010 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (184kW) 8/2014 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (180kW) 6/2011 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel (155kW) 6/2010 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S (245kW) 5/2010 - 5/2011
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid (306kW) 10/2014
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid (306kW) 5/2011 - 5/2017
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S Hybrid (279kW) 5/2010 - 12/2014
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 (220kW) 6/2010 - 12/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 (224kW) 1/2016 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 GTS (328kW) 1/2016 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 GTS (324kW) 2/2015 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 S (309kW) 10/2014 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 S (313kW) 1/2015 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.2 S Diesel (283kW) 10/2014 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.2 S Diesel (281kW) 10/2012 - 5/2014
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 GTS (309kW) 6/2012 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 S (294kW) 6/2010 - 5/2014
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo (368kW) 6/2010 - 5/2014
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo (382kW) 10/2014 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo (397kW) 6/2010 - 5/2014
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo S (419kW) 1/2015 - 5/2018
- PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo S (405kW) 10/2012 - 5/2014
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI (176kW) 1/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI (150kW) 1/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI (193kW) 9/2014 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI (180kW) 5/2011 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI (165kW) 6/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI (235kW) 1/2015 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI (213kW) 8/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI Hybrid (279kW) 4/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI (183kW) 8/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI (206kW) 4/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 4.2 V8 FSI (265kW) 1/2011 - 3/2018
- VW TOUAREG (7P5, 7P6) 4.2 V8 TDI (250kW) 1/2010 - 3/2018
- VW TOUAREG VAN (7P5) 3.0 TDI 4motion (180kW) 5/2011 - 12/2014