Regulator, ventilator vnutorneho priestoru VEMO V24-79-0029
- Kategória: Motor kompresora
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V24-79-0029
- Interný kód:V24-79-0029
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Napätie [V]:12
- Počet pólov:4
- FIAT46406348
- FIAT60810790
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Odpor vnútorného ventilátora CASCO CRS74002AS Na externom sklade | CASCO |
Odpor vnútorného ventilátora ESEN SKV 95SKV012 Na externom sklade | ESEN SKV |
Odpor vnútorného ventilátora NRF 342010 Na externom sklade | NRF |
Odpor vnútorného ventilátora DENSO DRS09005 Nedostupné | DENSO |
Odpor vnútorného ventilátora MEAT & DORIA K109002 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AKS DASIS740223N
- AUTOGAMMAGA15513
- ERA665129
- FISPA10.9002
- FRIGAIR35.10012
- HOFFERK109002
- MAGNETI MARELLI359000603040
- MEAT & DORIA667333
- QUATTRO FRENIQF10Q00034
- QUATTRO FRENIQF00T01342
- SANDOSRS74002.0
- SIDAT10.9002
- THERMOTECDEF002TT
- VEMO24-79-0029
- WILMINK GROUPWG1919991
- CITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 (81kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 bivalent (81kW) 2/2003 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.0 HDi (62kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.2 HDi (74kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi (94kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Autobus (244, Z_) 2.8 HDi pohon vsetkych kolies (94kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok (244) 2.0 HDi (62kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok (244) 2.8 HDi (107kW) 5/2004 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok (244) 2.8 HDi (94kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok (244) 2.8 HDi 4x4 (94kW) 2/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.0 (81kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.0 bivalent (81kW) 2/2003 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.0 HDi (62kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.2 HDi (74kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.8 HDi (94kW) 4/2002 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.8 HDi (107kW) 4/2004 - 6/2006
- CITROËN JUMPER II Skrinka (244) 2.8 HDi 4x4 (94kW) 4/2002 - 6/2006
- FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (59kW) 10/2000 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (60kW) 12/1998 - 12/2002
- FIAT BRAVA (182_) 1.4 (182.BG) (55kW) 10/1995 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.4 12 V (182.BA) (59kW) 10/1995 - 8/1998
- FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB) (76kW) 2/1996 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BH) (66kW) 10/1995 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BU) (76kW) 1/1999 - 12/2002
- FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) (83kW) 10/1995 - 8/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.9 D (48kW) 10/1995 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD (74kW) 9/2000 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 105 (77kW) 12/1998 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.9 TD 100 S (182.BF) (74kW) 3/1996 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.9 TD 75 S (182.BF) (55kW) 3/1996 - 10/2001
- FIAT COUPE (175_) 1.8 16V (96kW) 3/1996 - 8/2000
- FIAT COUPE (175_) 2.0 16V (102kW) 11/1993 - 8/1996
- FIAT COUPE (175_) 2.0 16V Turbo (140kW) 11/1993 - 8/1996
- FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (113kW) 4/1998 - 8/2000
- FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) (108kW) 8/1996 - 9/1998
- FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo (162kW) 8/1996 - 8/2000
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 (81kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 4x4 (81kW) 5/2002 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 Bipower (81kW) 11/2002 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.0 JTD (62kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.3 JTD (81kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD (107kW) 4/2004 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD (94kW) 12/2001
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 JTD 4x4 (94kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 TD (90kW) 11/2003 - 7/2006
- FIAT DUCATO Autobus (244_) 2.8 TD 4x4 (90kW) 11/2003 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.0 (81kW) 4/2002 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.0 JTD (62kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.3 JTD (81kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.8 JTD (90kW) 11/2003 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.8 JTD (94kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.8 JTD 4x4 (94kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Korba/Podvozok (244_) 2.8 JTD Power (107kW) 4/2004 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.0 (81kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.0 4x4 (81kW) 5/2002 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.0 Bipower (81kW) 11/2002 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.0 JTD (62kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.3 JTD (81kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.8 JTD (94kW) 12/2001 - 12/2011
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.8 JTD 4x4 (94kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.8 JTD Power (107kW) 4/2004 - 7/2006
- FIAT DUCATO Skrinka (244_) 2.8 TD (90kW) 12/2001 - 7/2006
- FIAT MAREA (185_) 1.2 16V (60kW) 10/1998 - 5/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.4 80 12V (59kW) 9/1996 - 5/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.6 (68kW) 3/1999 - 8/2000
- FIAT MAREA (185_) 1.6 (76kW) 9/2000 - 8/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V (76kW) 9/1996 - 5/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V Bipower (76kW) 4/1999 - 5/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.6 16V (75kW) 4/1997 - 2/1999
- FIAT MAREA (185_) 1.6 SX (72kW) 9/2000 - 8/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V (83kW) 9/1996 - 5/2002
- FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD (79kW) 1/2001 - 12/2007