Regulator, ventilator vnutorneho priestoru VEMO V42-79-0009
- Kategória: Motor kompresora
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V42-79-0009
- Interný kód:V42-79-0009
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):65
- Výbava vozidla:pre vozidla s klimatizaciou
- Počet pólov:5
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
HELLA Regulátor PEUGEOT 307 ** skladom | HELLA |
Regulator, ventilator vnutorneho priestoru MAHLE ABR 58 000P Na externom sklade | MAHLE |
Odpor vnútorného ventilátora NRF 342043 Na externom sklade | NRF |
Regulator, ventilator vnutorneho priestoru MEAT & DORIA K106021 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 (55kW) 8/2000 - 9/2003
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V (65kW) 11/2003 - 7/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi (50kW) 10/2001 - 6/2005
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 (81kW) 7/2006 - 4/2012
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V (80kW) 8/2000 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex (80kW) 9/2007 - 4/2009
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi (66kW) 4/2005 - 3/2009
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 (80kW) 2/2004 - 3/2009
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (130kW) 6/2005 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW) 8/2000 - 6/2005
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (103kW) 3/2005 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 (79kW) 8/2000 - 3/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 (100kW) 10/2003 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW) 8/2000 - 3/2007
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 (55kW) 4/2002 - 9/2003
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V (65kW) 11/2003 - 7/2007
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi (50kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V (80kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex (80kW) 9/2007 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi (66kW) 4/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 (80kW) 2/2004 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (103kW) 3/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 (79kW) 3/2002 - 12/2009
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 (100kW) 2/2004 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 (66kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V (80kW) 3/2003 - 4/2009
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (103kW) 12/2004 - 4/2009
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (100kW) 10/2003 - 6/2005
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (130kW) 10/2003 - 4/2009
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 (100kW) 6/2005 - 4/2009
- PEUGEOT 307 limuzina 1.6 (81kW) 8/2006 - 12/2012
- PEUGEOT 307 limuzina 2.0 (103kW) 9/2006 - 12/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 (55kW) 4/2002 - 9/2003
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V (65kW) 11/2003 - 7/2007
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V (80kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex (80kW) 9/2007 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 (80kW) 11/2003 - 12/2007
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 (66kW) 4/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 (79kW) 3/2002 - 12/2009
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 (100kW) 2/2004 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 (66kW) 3/2002 - 4/2008