Regulator, ventilator vnutorneho priestoru VEMO V42-79-0012
- Kategória: Motor kompresora
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V42-79-0012
- Interný kód:V42-79-0012
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Výbava vozidla:pre vozidla s klimatizaciou (manualne ovladanou)
- Počet pólov:4
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Odpor vnútorného ventilátora MAHLE ABR 111 000S Na externom sklade | MAHLE |
Odpor vnútorného ventilátora NRF 342050 Na externom sklade | NRF |
Odpor vnútorného ventilátora TOPRAN 723 696 Na externom sklade | TOPRAN |
Regulator, ventilator vnutorneho priestoru VALEO 509510 Na externom sklade | VALEO |
Odpor vnútorného ventilátora MEAT & DORIA K109080 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AIC56005
- AUTOGAMMAGA15274
- ERA665056
- HELLA9ML 351 332-554
- HERTH+BUSS ELPARTS75614929
- MEAT & DORIA667396
- METZGER AUTOTEILE0917147
- SIDAT10.9080
- VEMO42-79-0012
- CITROËN C2 (JM_) 1.1 (44kW) 9/2003 - 9/2012
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 (55kW) 10/2006 - 12/2009
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 (54kW) 9/2003 - 12/2009
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 16V (65kW) 4/2005 - 12/2009
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi (50kW) 7/2003 - 12/2009
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi (51kW) 9/2003 - 4/2005
- CITROËN C2 (JM_) 1.6 (80kW) 7/2003 - 10/2010
- CITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi (80kW) 9/2005 - 12/2009
- CITROËN C2 (JM_) 1.6 VTS (90kW) 10/2004 - 12/2009
- CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.1 (44kW) 11/2003 - 12/2009
- CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi (51kW) 11/2003 - 4/2005
- CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi (50kW) 9/2006 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.1 i (44kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.1 LPG (44kW) 6/2006 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 (58kW) 12/2005 - 7/2012
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V (65kW) 12/2003 - 8/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi (66kW) 2/2002 - 6/2008
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 BiFuel (54kW) 9/2008 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (55kW) 5/2005 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (52kW) 7/2003 - 2/2011
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (50kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW) 2/2002 - 11/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (49kW) 1/2008 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (81kW) 5/2003 - 9/2005
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (80kW) 2/2002 - 8/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi (80kW) 9/2005 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi (66kW) 10/2005 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 Bioflex (83kW) 6/2005 - 12/2013
- CITROËN C3 II (SC_) 1.0 VTi 68 (50kW) 8/2012 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel (44kW) 11/2010 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.1 i (44kW) 9/2009 - 1/2013
- CITROËN C3 II (SC_) 1.2 THP 110 (81kW) 10/2014 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.2 VTi 82 (60kW) 6/2012 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 (54kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) (50kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 LPG (70kW) 6/2013 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 LPG (54kW) 7/2010 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi (72kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 (70kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW) 7/2014 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 75 (55kW) 4/2015 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi (68kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 (82kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 115 (84kW) 9/2012 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 (66kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 (88kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW) 5/2003
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (55kW) 7/2003
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi (50kW) 4/2004
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.6 (80kW) 5/2003
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 (54kW) 4/2005
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 16V (65kW) 10/2005
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 HDi (50kW) 4/2005
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 16V (80kW) 4/2005
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi (80kW) 6/2007
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (84kW) 6/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (89kW) 6/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (79kW) 2/1990 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V (97kW) 7/1994 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (104kW) 7/1992 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (108kW) 7/1991 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D (60kW) 6/1989 - 7/1995
- PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V (80kW) 8/1994 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel (80kW) 6/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel (95kW) 7/1994 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW) 8/1989 - 6/1994
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (147kW) 8/1989 - 6/1994
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW) 10/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 24 (147kW) 8/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V6 (140kW) 4/1997 - 9/1999