Regulator, ventilator vnutorneho priestoru VEMO V46-79-0019
- Kategória: Motor kompresora
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V46-79-0019
- Interný kód:V46-79-0019
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Výbava vozidla:pre vozidla s automatickou klimatizaciou
- RENAULT77 01 048 766
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Odpor vnútorného ventilátora NRF 342153 Nedostupné | NRF |
- ASTEMO-HITACHI132575
- ASTEMO-HITACHI2502575
- ERA665268
- MAGNETI MARELLI069425004010
- VEMO46-79-0019
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) (79kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) (82kW) 2/2005 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) (86kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) (85kW) 3/2001 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) (89kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) (88kW) 3/2001 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (79kW) 3/2001 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05) (68kW) 3/2004 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) (88kW) 3/2001 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) (77kW) 6/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) (74kW) 10/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12) (85kW) 9/2005 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG13) (92kW) 9/2005 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V) (96kW) 5/2005 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G) (81kW) 1/2005 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) (99kW) 8/2002 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) (98kW) 8/2002 - 12/2006
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) (125kW) 1/2005 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) (150kW) 1/2005 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) (103kW) 4/2001 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) (120kW) 1/2003 - 3/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S) (127kW) 1/2006 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T) (110kW) 8/2005 - 8/2006
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (102kW) 5/2005 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09) (85kW) 4/2004 - 10/2005
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) (110kW) 10/2001 - 8/2006
- RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) (152kW) 3/2001 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (82kW) 2/2005 - 8/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) (79kW) 3/2001 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (86kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (89kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) (88kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) (85kW) 3/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (66kW) 8/2003 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (79kW) 3/2001 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (92kW) 9/2005 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05) (68kW) 3/2004 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) (74kW) 10/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) (77kW) 6/2001 - 5/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) (88kW) 3/2001 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12) (85kW) 8/2005 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W, KG0G) (81kW) 1/2005 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V) (96kW) 5/2005 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) (98kW) 10/2004 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) (99kW) 8/2002 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) (125kW) 1/2005 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) (150kW) 1/2005 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) (103kW) 4/2001 - 9/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) (120kW) 1/2003 - 8/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S) (127kW) 1/2006 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T) (110kW) 8/2005 - 8/2006
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09) (85kW) 4/2004 - 10/2005
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N) (102kW) 5/2005 - 12/2007
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) (110kW) 10/2001 - 8/2006
- RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 3.0 V6 24V (KG0D, KG01) (152kW) 3/2001 - 12/2007
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo (125kW) 4/2004 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) (120kW) 6/2002 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) (127kW) 1/2006 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) (110kW) 8/2005 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo (108kW) 4/2005 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) (102kW) 9/2004 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) (110kW) 6/2002 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) (85kW) 6/2002 - 9/2005
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) (83kW) 12/2004 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) (130kW) 6/2002 - 6/2006
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) (133kW) 6/2006 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) (170kW) 10/2004 - 8/2009
- RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) (177kW) 6/2002 - 8/2009