Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy NIPPARTS N3501064
- Kategória: Sada brzdových čeľustí
- Výrobca:NIPPARTS
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:N3501064
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- żírka [mm]:33
- Priemer brzdového bubna vnútorný [mm]:190
- NISSAN44060-EA025
- NISSAN44060-EA026
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy A.B.S. 9246 skladom | A.B.S. |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy TRW GS8791 skladom | TRW |
Sada brzdových čeľustí ASHIKA 55-01-108 Na externom sklade | ASHIKA |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy ATE 03.0137-3042.2 Na externom sklade | ATE |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy BLUE PRINT ADN14169 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy BREMBO S 56 546 Na externom sklade | BREMBO |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy DELPHI LS2037 Na externom sklade | DELPHI |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy METELLI 53-0298 Na externom sklade | METELLI |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy CIFAM 153-298 Nedostupné | CIFAM |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy HELLA 8DA 355 050-861 Nedostupné | HELLA |
Sada brzdových čeľustí JAPANPARTS GF-108AF Nedostupné | JAPANPARTS |
Sada brzd. čeľustí parkov. brzdy ZIMMERMANN 10990.157.1 Nedostupné | ZIMMERMANN |
- Brake ENGINEERINGSH2679
- FERODOFSB4030
- fri.tech.1067.201
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3511002
- ICER79PB4032 C
- JAPKO55108
- LYNXAUTOBS-5722
- NK2722798
- RED-LINE47NI025
- StarkSKBS-0450323
- TRISCAN8100 14008
- TRUSTING067.201
- VALEO564134
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi (120kW) 10/2006
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi (106kW) 7/2005
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi (128kW) 12/2005
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (126kW) 10/2006
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (106kW) 1/2007
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (128kW) 7/2005
- NISSAN NAVARA NP300 Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi (140kW) 3/2010
- NISSAN NAVARA NP300 Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi 4WD (106kW) 8/2008
- NISSAN NAVARA NP300 Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi 4WD (126kW) 8/2008
- NISSAN NAVARA NP300 Korba/Podvozok (D40) 3.0 dCi (170kW) 3/2010
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi (128kW) 1/2005 - 1/2010
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (126kW) 10/2006
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (140kW) 8/2010
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (120kW) 1/2005
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (128kW) 1/2005 - 1/2010
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 3.0 dCi (170kW) 8/2010
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 4.0 4WD (198kW) 9/2005