Sada na opravu káblov, AGR-ventil VEMO V10-83-0125
- Kategória: AGR - ventil
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-83-0125
- Interný kód:V10-83-0125
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):42
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:so zásuvkovým puzdrom, so zmrżżovacou hadičkou, s tesnenim
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s vedením
- Obmedzenie výrobcu:VAG
- Prevádzkové napätie [V]:100
- Počet pólov:2
- Dĺżka káblu [mm]:500
- teplotný rozsah od [°C]:25
- Teplotný rozsah do [°C]:140
- silný:1,5
- prevedenie zastrcky:kryt puzdra zasuvky
- Prierez kábla [mm?]:0,75
- Materiál izolácie vedenia:Silikon
- Prúdová zażażiteľnosż [A]:19
- VAG1J0 973 702
- VAGK8 943 021 C
- VAG1J6 943 021 B
- VAG1J0 973 702 kit
- VAG1JE 943 021
- VW1J0 973 702 kit
- VW99763162003
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zástrčka FEBI BILSTEIN 171903 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Zástrčka FEBI BILSTEIN 37914 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Sada na opravu káblov, centrálana elektronika MEAT & DORIA 25131 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Obal konektoru HERTH+BUSS ELPARTS 50390670 Nedostupné | HERTH+BUSS ELPARTS |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW) 6/2010 - 4/2015
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW) 6/2010 - 2/2013
- SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (100kW) 6/2010 - 5/2011
- VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI (103kW) 8/2008 - 11/2017
- VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI (125kW) 5/2009 - 11/2017
- VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI (100kW) 11/2010 - 11/2017
- VW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi (103kW) 8/2008 - 5/2014
- VW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi (125kW) 5/2009 - 5/2014
- VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (103kW) 3/2008 - 7/2018
- VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (81kW) 5/2010 - 7/2018
- VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (103kW) 9/2007 - 7/2018
- VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (125kW) 9/2007 - 7/2018
- VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (100kW) 11/2007 - 7/2018
- VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (120kW) 2/2008 - 8/2009