Sada ozubeného remeňa Oyodo 55R0503-OYO
- Kategória: Sada rozvodového remena
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:55R0503-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Sada ozubeného remeňa SKF VKMA 95030 Na externom sklade | SKF |
Sada ozubeného remeňa HUTCHINSON KH 230 Nedostupné | HUTCHINSON |
Sada ozubeného remeňa Schaeffler INA 530 0331 10 Nedostupné | Schaeffler INA |
- Oyodo55R0503-OYO
- ProfiPower026-530033110
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 (55kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 (44kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V (62kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V (65kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 (44kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 (55kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 i 12V (62kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 12V (65kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V (65kW) 12/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.5 12V (65kW) 4/1997 - 10/2000
- HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i (65kW) 4/1992 - 5/1996
- HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo (85kW) 4/1991 - 5/1996