Sada ozubeného remeňa Oyodo 55R0513-OYO
- Kategória: Sada rozvodového remena
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:55R0513-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Sada ozubeného remeňa Schaeffler INA 530 0428 10 Na externom sklade | Schaeffler INA |
- NIPPARTSJ1110523
- Oyodo55R0513-OYO
- ProfiPower026-530042810
- HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 (61kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 (55kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 (63kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 (62kW) 8/2002 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 (66kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II limuzina (LC) 1.3 (55kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II limuzina (LC) 1.3 (63kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI ACCENT II limuzina (LC) 1.5 (66kW) 1/2000 - 11/2005
- HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 (63kW) 9/2003 - 9/2005
- HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i (60kW) 9/2002 - 3/2004