Sada zapaľovacích káblov BLUE PRINT ADG01605
- Kategória: Zapalovací kábel/-pripojovacie diely
- Výrobca:BLUE PRINT
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ADG01605
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Hmotnosť [kg]:0,401
- HYUNDAI27501-23A00
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Sada zapaľovacích káblov ASHIKA 132-0H-H12 Na externom sklade | ASHIKA |
Sada zapaľovacích káblov ASHIKA 132-0H-H21 Na externom sklade | ASHIKA |
Sada zapaľovacích káblov BOSCH 0 986 356 970 Na externom sklade | BOSCH |
Sada zapaľovacích káblov CHAMPION CLS130 Na externom sklade | CHAMPION |
Sada zapaľovacích káblov MAXGEAR 53-0118 Na externom sklade | MAXGEAR |
Sada zapaľovacích káblov NGK 0709 Na externom sklade | NGK |
Sada zapaľovacích káblov ASHIKA 132-0H-H05 Nedostupné | ASHIKA |
Sada zapaľovacích káblov KAVO PARTS ICK-3012 Nedostupné | KAVO PARTS |
Sada zapaľovacích káblov SASIC 9286018 Nedostupné | SASIC |
Sada zapaľovacích káblov TESLA T868B Nedostupné | TESLA |
- 4X4 ESTANFIEST-132-0H-H05
- ACKOJAA52-70-0029
- ANGLI14203
- ASHIKA132-0H-H16
- BBTZK1749
- BERU by DRiVZEF850
- BOSCHF 000 99C 118
- BRECAV29.513
- BREMI300/701
- DELCO REMYDRL596
- DIAMAXDG1081
- EFI AUTOMOTIVE7412
- EPS1.501.385
- ERA883029
- EUROCABLEEC-4389
- FACET4.9385
- FAE85391
- FENOXIW73030
- Frankberg5481FB0020133
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5380503
- Hi-QSPC1008
- HOFFER101031
- HÜCO134480
- HÜCO134528
- IAP QUALITY PARTS808-07020
- INTERMOTOR76358
- JAPANPARTSIC-H05
- JAPANPARTSIC-H12
- JAPANPARTSIC-H16
- JAPANPARTSIC-H21
- JAPKO132H05
- JAPKO132H12
- JAPKO132H16
- JAPKO132H21
- KAGER64-0150
- KRAFTVOLL GERMANY05070090
- KRAFTVOLL GERMANY05070275
- KW360 385
- LEMARKHOES1257
- LUCASLUC4492
- LYNXAUTOSPC3607
- MDREPS-1501 385
- MDRMPC-9H05
- MDRMPC-9H12
- MDRMPC-9H16
- MDRMPC-9H21
- MEAT & DORIA101031
- MOTAQUIPLDRL596
- NGK44337
- NIPPARTSJ5380503
- NPSH580I05
- OSSCA14774
- PATRONPSCI2054
- PATRONPSCI2054KOR
- PEMEBLAJAPIC-H05
- PEMEBLAJAPIC-H12
- PEMEBLAJAPIC-H16
- PEMEBLAJAPIC-H21
- PROFIT1801-0383
- QHUKPW-HK008-1
- QHUKPW-HK013-1
- QUINTON HAZELLXC1547
- RED-LINE63HY006
- RIDEX685I0015
- SPAREPROIL40
- SpeedMateSM-CBH510
- StarkSKIC-0030015
- STELLOX10-38170-SX
- WE PARTS222370021
- WILMINK GROUPWG2009978
- WXQP750101
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 16V (85kW) 3/1998 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (84kW) 12/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 4/2002
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (84kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i (66kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V (94kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V (84kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 i (66kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.8 16V (94kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 16V (102kW) 11/1995 - 10/2000