Sada zapaľovacích káblov VEMO V51-70-0023
- Kategória: Zapalovací kábel/-pripojovacie diely
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V51-70-0023
- Interný kód:V51-70-0023
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):496
- Kvalita:Silicon
- DAEWOO96 497 773
- DAEWOO96 211 948
- HITACHI134236
- CHEVROLET96 211 948
- CHEVROLET96242597
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Sada zapaľovacích káblov BLUE PRINT ADG01624 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Sada zapaľovacích káblov BOSCH 0 986 356 987 Na externom sklade | BOSCH |
Sada zapaľovacích káblov NGK 8276 Na externom sklade | NGK |
Sada zapaľovacích káblov ASHIKA 132-0W-W12 Nedostupné | ASHIKA |
Sada zapaľovacích káblov KAVO PARTS ICK-1003 Nedostupné | KAVO PARTS |
Sada zapaľovacích káblov KAVO PARTS ICK-1001 Nedostupné | KAVO PARTS |
Sada zapaľovacích káblov VALEO 346341 Nedostupné | VALEO |
- AIRTEX2X1239
- ASHIKA132-0W-W04
- ASTEMO-HITACHI134236
- BBTZK1107
- BECK/ARNLEY175-6187
- BorgWarner (BERU)0300891129
- BorgWarner (BERU)ZEF 1129
- BREMI300/759
- BTS TurboV320001
- EFI AUTOMOTIVE7216
- ERA883052
- ERA883135
- FACET4.9680
- FAE83563
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5380907
- CHAMPIONCLS086
- CHAMPIONCLS020
- JAPANPARTSIC-W04
- JAPANPARTSIC-W12
- JAPKO132W12
- JAPKO132W04
- KAGER64-0078
- MAGNETI MARELLI941365030926
- MEAT & DORIA101075
- NIPPARTSJ5380907
- TRISCAN8860 24006
- VEMO51-70-0023
- DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 16V (69kW) 4/2003
- DAEWOO KALOS limuzina (KLAS) 1.4 (69kW) 5/2003 - 12/2004
- DAEWOO LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 1.4 (70kW) 2/2004
- DAEWOO LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 1.6 (80kW) 2/2004
- DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V (78kW) 5/1997
- DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.6 16V (78kW) 2/1997
- DAEWOO NEXIA limuzina 1.6 (80kW) 7/2008
- DAEWOO NUBIRA (J100) 1.6 16V (78kW) 5/1997 - 5/1999
- DAEWOO NUBIRA (J150) 1.6 16V (78kW) 6/1999 - 7/2002
- DAEWOO NUBIRA Kombi (J150) 1.6 16V (78kW) 6/1999 - 12/2002
- DAEWOO NUBIRA limuzina (J100) 1.6 16V (78kW) 5/1997 - 5/1999
- DAEWOO NUBIRA limuzina (J100) 1.6 16V (76kW) 7/2000
- DAEWOO NUBIRA limuzina (J150) 1.6 16V (78kW) 6/1999 - 7/2002
- DAEWOO NUBIRA limuzina (J200) 1.4 (69kW) 10/2003 - 12/2004
- DAEWOO NUBIRA limuzina (J200) 1.6 (80kW) 7/2003
- DAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V (78kW) 5/1997 - 5/1999
- DAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V (76kW) 12/2000
- DAEWOO NUBIRA Wagon (J200) 1.6 (80kW) 7/2003
- DAEWOO REZZO (U100) 1.6 (78kW) 2/2002 - 12/2004
- DAEWOO REZZO (U100) 1.6 (77kW) 9/2000
- CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T200) 1.4 (69kW) 5/2003 - 5/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.4 (74kW) 9/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.4 (69kW) 3/2005 - 5/2013
- CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 1.4 16V (69kW) 5/2003 - 5/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.4 (74kW) 4/2008
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (80kW) 5/2009
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (83kW) 5/2009
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 (104kW) 5/2009
- CHEVROLET CRUZE sikma zadna cast (J305) 1.6 (80kW) 1/2012
- CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V (70kW) 3/2005 - 3/2013
- CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 (80kW) 3/2005
- CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 (89kW) 8/2005 - 12/2011
- CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 (90kW) 3/2005
- CHEVROLET LACETTI Kombi (J200) 1.6 (80kW) 3/2005
- CHEVROLET LACETTI limuzina (J200) 1.4 (69kW) 3/2005 - 3/2013
- CHEVROLET LACETTI limuzina (J200) 1.6 (80kW) 3/2005 - 3/2013
- CHEVROLET NUBIRA Kombi 1.6 (80kW) 3/2005 - 12/2011
- CHEVROLET NUBIRA limuzina 1.6 (80kW) 3/2005 - 12/2011
- CHEVROLET REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 1.6 (79kW) 8/2005
- CHEVROLET REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 1.6 (77kW) 3/2005