Snímač impulzov kľukového hriadeľa DELPHI SS10152-12B1
- Kategória: snímač impulzu
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SS10152-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Počet pólov:3
- Dĺżka káblu [mm]:155
- HYUNDAI39180-22040 (Vymeniteľný)
- HYUNDAI39180-22050 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač impulzov kľukového hriadeľa BLUE PRINT ADG07222 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa FEBI BILSTEIN 108233 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa VALEO 254068 Na externom sklade | VALEO |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa FAE 79049 Nedostupné | FAE |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa MEAT & DORIA 87222 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač impulzov kľukového hriadeľa VEMO V52-72-0001 Nedostupné | VEMO |
- EFI303043 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVESEB877 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEXCS6136 (Vymeniteľný)
- ERA550065 (Vymeniteľný)
- ERA550065A (Vymeniteľný)
- FACET453 187 (Vymeniteľný)
- FACET9.0187 (Vymeniteľný)
- FUELPARTSCS1153 (Vymeniteľný)
- HELLA6PU 009 146-401 (Vymeniteľný)
- HOFFER7517222 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR18940 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOREPS027 (Vymeniteľný)
- METZGER AUTOTEILE0902078 (Vymeniteľný)
- NGK81241 (Vymeniteľný)
- QUINTON HAZELLXREV327 (Vymeniteľný)
- SIDAT83.064 (Vymeniteľný)
- SNRCKP184.12 (Vymeniteľný)
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 (44kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 (55kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V (62kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V (65kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V (73kW) 12/1995 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 (55kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 (44kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 i 12V (62kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 12V (65kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 16V (73kW) 10/1995 - 1/2000
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 16V (85kW) 3/1998 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (84kW) 12/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 (101kW) 8/1999 - 1/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (99kW) 3/2001 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) F2 Evolution (115kW) 1/1999 - 12/2001
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V (65kW) 12/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (84kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (87kW) 6/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i (66kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V (94kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 (100kW) 4/1997 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.5 12V (65kW) 4/1997 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V (87kW) 6/1998 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V (84kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 i (66kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.8 16V (94kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 (100kW) 4/1997 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 16V (102kW) 11/1995 - 10/2000
- HYUNDAI TIBURON Kupé 2.0 (102kW) 8/1996 - 12/2001
- HYUNDAI TIBURON Kupé 2.0 (101kW) 8/1999 - 12/2001