Snímač počtu otáčok kolesa DELPHI SS21026-12B1
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SS21026-12B1
- V ponuke od:21.02.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Počet pólov:2
- Typ snímača:aktivny senzor
- Dĺżka káblu [mm]:580
- BMW34526771776 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa BOSCH 0 986 594 626 Na externom sklade | BOSCH |
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 106622 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa FAE 78564 Nedostupné | FAE |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90626 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač počtu otáčok kolesa PIERBURG 7.14059.50.0 Nedostupné | PIERBURG |
Snímač počtu otáčok kolesa VEMO V20-72-5195 Nedostupné | VEMO |
- BREMI50352 (Vymeniteľný)
- EFI302511 (Vymeniteľný)
- ERA560822A (Vymeniteľný)
- HELLA6PU 012 679-971 (Vymeniteľný)
- HELLA6PU 012 806-471 (Vymeniteľný)
- HOFFER8290626 (Vymeniteľný)
- METZGER AUTOTEILE0900933 (Vymeniteľný)
- SIDAT84.1127 (Vymeniteľný)
- TRWGBS7304 (Vymeniteľný)
- BMW X5 (E70) 3.0 3.0d (155kW) 2/2007 - 9/2008
- BMW X5 (E70) 3.0 d (173kW) 12/2006 - 9/2008
- BMW X5 (E70) 3.0 sd (210kW) 10/2007 - 9/2008
- BMW X5 (E70) 3.0 si (200kW) 10/2006 - 9/2008
- BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive (261kW) 10/2006 - 9/2008
- BMW X5 (E70) M (408kW) 7/2009 - 7/2013
- BMW X5 (E70) M 50 d (280kW) 8/2011 - 6/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 30 d (173kW) 10/2008 - 3/2010
- BMW X5 (E70) xDrive 30 d (155kW) 10/2008 - 7/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 30 d (180kW) 4/2010 - 7/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 30 i (172kW) 2/2007 - 12/2012
- BMW X5 (E70) xDrive 30 i (200kW) 10/2008 - 3/2010
- BMW X5 (E70) xDrive 35 d (210kW) 10/2008 - 7/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 35 i (225kW) 4/2010 - 7/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 35 i (235kW) 2/2012 - 6/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 40 d (225kW) 9/2010 - 6/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 40 i (225kW) 1/2012 - 6/2013
- BMW X5 (E70) xDrive 48 i (261kW) 10/2008 - 3/2010
- BMW X5 (E70) xDrive 50 i (300kW) 4/2010 - 7/2013
- BMW X5 (F15, F85) M (423kW) 12/2014 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) M 50 d (280kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d (160kW) 12/2013 - 7/2015
- BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d (170kW) 8/2015 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d (155kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d (160kW) 4/2014 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d (160kW) 12/2013 - 7/2015
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d (170kW) 8/2015 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d (155kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 28 i (180kW) 6/2015 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d (210kW) 8/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d (183kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d (204kW) 8/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d (190kW) 8/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i (240kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i (225kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 40 d (230kW) 12/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e (205kW) 8/2015 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e (230kW) 8/2015 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i (330kW) 8/2013 - 7/2018
- BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i (300kW) 8/2013 - 7/2018
- BMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid (357kW) 1/2009 - 10/2011
- BMW X6 (E71, E72) M (408kW) 7/2009 - 7/2014
- BMW X6 (E71, E72) M 50 d (280kW) 8/2011 - 6/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d (155kW) 4/2010 - 7/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d (173kW) 4/2008 - 3/2010
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d (180kW) 4/2010 - 7/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 d (210kW) 1/2008 - 3/2010
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i (240kW) 6/2007 - 3/2010
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i (225kW) 1/2008 - 7/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i (235kW) 8/2012 - 6/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i (224kW) 1/2008 - 6/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d (225kW) 7/2009 - 6/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 50 i (330kW) 10/2007 - 6/2014
- BMW X6 (E71, E72) xDrive 50 i (300kW) 7/2008 - 7/2014
- BMW X6 (F16, F86) M (423kW) 12/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) M 50 d (280kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 28 i (180kW) 6/2015 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d (183kW) 12/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d (155kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d (204kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d (190kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 35 i (225kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 35 i (240kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 40 d (230kW) 12/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 50 i (300kW) 8/2014 - 7/2019
- BMW X6 (F16, F86) xDrive 50 i (330kW) 8/2014 - 7/2019