Snímač počtu otáčok kolesa DELPHI SS21031-12B1
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SS21031-12B1
- V ponuke od:29.11.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Počet pólov:2
- Typ snímača:aktivny senzor
- Dĺżka káblu [mm]:1746
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 185613 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa FAE 78239 Nedostupné | FAE |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90647 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 (68) (103kW) 4/2011 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 LPG (68) (103kW) 7/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 (68) (85kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 CDTi (68) (100kW) 7/2015 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 CDTi (68) (88kW) 7/2015 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 SIDI (68) (125kW) 3/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 Turbo (68) (132kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 1.8 (68) (103kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Biturbo CDTI (68) (143kW) 1/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (96kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (118kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (103kW) 6/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (120kW) 7/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (88kW) 3/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (125kW) 11/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (81kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 E85 Turbo (68) (162kW) 10/2010 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Turbo (68) (184kW) 4/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 Turbo (68) (162kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 1.6 CDTi (47) (88kW) 7/2015 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 1.6 CDTi (47) (100kW) 7/2015 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 1.6 SIDI (47) (125kW) 7/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) (120kW) 7/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) (125kW) 11/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) (96kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) (88kW) 3/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.4 (69) (103kW) 4/2011 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.4 LPG (69) (103kW) 7/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.6 (69) (85kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.6 CDTi (69) (88kW) 7/2015 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.6 CDTi (69) (100kW) 7/2015 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.6 SIDI (69) (125kW) 3/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.6 Turbo (69) (132kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 1.8 (69) (103kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 Biturbo CDTI (69) (143kW) 1/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (103kW) 6/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (88kW) 3/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (120kW) 7/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (81kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (96kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (118kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (125kW) 11/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 Turbo (69) (162kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 Turbo (69) (184kW) 4/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 Turbo E85 (69) (162kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 (35) (103kW) 4/2011 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 LPG (35) (103kW) 9/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 (35) (85kW) 7/2008 - 6/2012
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 CDTi (35) (88kW) 7/2015 - 1/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 CDTi (35) (100kW) 7/2015 - 12/2016
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 SIDI (35) (125kW) 6/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 Turbo (35) (132kW) 1/2009 - 6/2013
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.8 (35) (103kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Biturbo CDTI (35) (143kW) 1/2012 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (81kW) 7/2008 - 6/2013
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (96kW) 7/2008 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (88kW) 3/2012 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (118kW) 7/2008 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (120kW) 7/2013 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (103kW) 7/2013 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (125kW) 11/2014 - 12/2016
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Turbo (35) (184kW) 4/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 Turbo (35) (162kW) 7/2008 - 6/2013