Snímač počtu otáčok kolesa SNR ASB150.28
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:SNR
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ASB150.28
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka káblu [mm]:954
- BMW34526775866
- BMW 5 (F10) 520 d (135kW) 6/2010 - 6/2014
- BMW 5 (F10) 520 i (135kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 525 d (160kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 525 d xDrive (160kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 528 i (180kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 528 i xDrive (180kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 530 d (190kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 530 d xDrive (190kW) 3/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 535 d (220kW) 9/2010 - 8/2011
- BMW 5 (F10) 535 d xDrive (230kW) 9/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 535 i (225kW) 1/2010 - 10/2016
- BMW 5 (F10) 535 i xDrive (225kW) 3/2011 - 10/2016
- BMW 5 (F10) M 550 d xDrive (280kW) 3/2012 - 10/2016
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d (120kW) 7/2012 - 6/2013
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d (135kW) 4/2011 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d (100kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 528 i (180kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d (190kW) 7/2012 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d (155kW) 9/2010 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d (180kW) 8/2009 - 6/2012
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive (180kW) 6/2010 - 6/2012
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive (190kW) 7/2012 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d (230kW) 7/2012 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d (220kW) 3/2010 - 6/2012
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d xDrive (220kW) 3/2010 - 6/2012
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d xDrive (230kW) 7/2012 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i (225kW) 1/2009 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i xDrive (225kW) 9/2010 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i (330kW) 7/2012 - 2/2017
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i (300kW) 8/2009 - 6/2012
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive (300kW) 6/2010 - 6/2012
- BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive (330kW) 7/2012 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 518 d (105kW) 7/2013 - 6/2014
- BMW 5 Touring (F11) 518 d (110kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 518 d (100kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 518 d (120kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d (135kW) 6/2010 - 6/2014
- BMW 5 Touring (F11) 520 d (140kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d (155kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d (151kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d (120kW) 6/2010 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d (147kW) 6/2010 - 6/2014
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (135kW) 7/2013 - 6/2014
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (100kW) 7/2013 - 6/2014
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (140kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (155kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (151kW) 7/2014 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (147kW) 7/2013 - 6/2014
- BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (120kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 i (120kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 520 i (135kW) 10/2010 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 523 i (150kW) 11/2009 - 8/2011
- BMW 5 Touring (F11) 525 d (160kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 525 d (150kW) 9/2010 - 8/2011
- BMW 5 Touring (F11) 525 d (155kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive (155kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive (160kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 528 i (180kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 528 i (190kW) 11/2009 - 8/2011
- BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive (180kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 530 d (180kW) 6/2010 - 8/2011
- BMW 5 Touring (F11) 530 d (190kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 530 d (210kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive (190kW) 3/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive (210kW) 3/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 530 i (190kW) 3/2010 - 5/2013
- BMW 5 Touring (F11) 530 i (200kW) 7/2011 - 6/2013
- BMW 5 Touring (F11) 535 d (220kW) 9/2010 - 8/2011
- BMW 5 Touring (F11) 535 d (230kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 535 d xDrive (230kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 535 i (225kW) 6/2010 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 535 i (240kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive (240kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive (225kW) 9/2011 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) 550 i (300kW) 9/2010 - 6/2013
- BMW 5 Touring (F11) 550 i (330kW) 7/2013 - 2/2017
- BMW 5 Touring (F11) M 550 d xDrive (280kW) 3/2012 - 2/2017