Snímač počtu otáčok kolesa SNR ASB154.45
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ASB154.45
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:vpravo na zanej naprave, vlavo na zadnej naprave
- Dĺżka káblu [mm]:1207
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa DELPHI SS20156 Na externom sklade | DELPHI |
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 26040 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa TRW GBS2531 Nedostupné | TRW |
- VW CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD (50kW) 7/1994 - 4/2002
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.8 (49kW) 12/1990 - 7/1992
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D (44kW) 9/1990 - 12/1995
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D (45kW) 9/1990 - 12/1995
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD (50kW) 10/1992 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0 (62kW) 9/1990 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D (57kW) 9/1990 - 4/1998
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro (57kW) 10/1992 - 9/1998
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 (81kW) 9/1990 - 6/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro (81kW) 8/1992 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro (85kW) 7/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 1.8 (49kW) 12/1990 - 7/1992
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 1.9 D (45kW) 7/1990 - 12/1995
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 1.9 D (44kW) 9/1990 - 12/1995
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 1.9 TD (50kW) 10/1992 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.0 (62kW) 7/1990 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.4 D (57kW) 9/1990 - 4/1998
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.4 D Syncro (57kW) 10/1992 - 9/1998
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 (81kW) 11/1990 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 Syncro (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 Syncro (81kW) 11/1992 - 11/2001
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.8 (49kW) 12/1990 - 7/1992
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 D (44kW) 9/1990 - 12/1995
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 D (45kW) 7/1990 - 12/1995
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD (50kW) 10/1992 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0 (62kW) 7/1990 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D (57kW) 7/1990 - 4/1998
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D Syncro (57kW) 10/1992 - 9/1998
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 (81kW) 11/1990 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro (85kW) 8/1996 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro (81kW) 11/1992 - 11/2001
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI (75kW) 9/1995 - 4/2003
- VW TRANSPORTER T4 Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro (75kW) 9/1995 - 4/2003