Snímač počtu otáčok kolesa SNR ASB155.47
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ASB155.47
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka káblu [mm]:752
- RENAULT8200212693
- FAE78412
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW) 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 BiFuel (KC0A, KC0F, KC1A, KC1H) (44kW) 7/1998 - 6/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 4/2005 - 6/2010
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) (60kW) 7/2002
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW) 6/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW) 8/1997 - 6/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 (50kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW) 8/1997 - 6/2008
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 10/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) (60kW) 4/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) (42kW) 12/2002
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW) 10/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW) 9/1999 - 6/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW) 8/1997