Snímač počtu otáčok kolesa VEMO V25-72-1014
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V25-72-1014
- Interný kód:V25-72-1014
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):100
- Strana montáże:predna naprava
- Brzdná/Jazdná dynamika:pre vozidla s ABS
- Nominálne napätie [V]:12
- FORD1 151 951
- FORD2S61 2B372 AD
- MAZDADD32-43-70X
- MAZDADD32 43 70X
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa A.B.S. 30162 skladom | A.B.S. |
Snímač počtu otáčok kolesa BOSCH 0 986 594 516 Na externom sklade | BOSCH |
Snímač počtu otáčok kolesa DELPHI SS20112 Na externom sklade | DELPHI |
Snímač počtu otáčok kolesa JAPANPARTS ABS-354 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Snímač počtu otáčok kolesa JP GROUP 1597101500 Na externom sklade | JP GROUP |
Snímač počtu otáčok kolesa MAXGEAR 20-0033 Na externom sklade | MAXGEAR |
Snímač počtu otáčok kolesa MEYLE 714 800 0009 Na externom sklade | MEYLE |
Snímač počtu otáčok kolesa ASHIKA 151-03-354 Nedostupné | ASHIKA |
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 27871 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa HELLA 6PU 009 106-911 Nedostupné | HELLA |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90100 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač počtu otáčok kolesa TOPRAN 303 948 Nedostupné | TOPRAN |
Snímač počtu otáčok kolesa TRW GBS1604 Nedostupné | TRW |
- 4SEASONS60008
- AIC54960
- ATE24.0711-5138.1
- BEHR HELLA SERVICE6PU 009 106-911
- BREMI50390
- BUGIAD73122
- BUGIADBA71052
- EFI AUTOMOTIVE302152
- ERA560047A
- ERA560047
- FACET21.0024
- FAE78153
- FEBI BILSTEIN27871FE
- FEBI BILSTEINFE27871
- FLENNORFSE51916
- FTEBZ3074S
- HC-Cargo182338
- HERTH+BUSS ELPARTS70660308
- HOFFER8290100
- INTERMOTOR60008
- INTERMOTORALB007
- JAPKO151354
- MAGNETI MARELLI172100043010
- MAPCO86608
- METZGER AUTOTEILEABS-FORD006
- METZGER AUTOTEILE0900020
- NK292523
- OPTIMAL06-S083
- PEX410.076
- SIDAT84.592
- ST-TEMPLIN01.11.54.123062
- SWAG50 92 7871
- TEXTAR45007400
- TRISCAN8180 16105
- VEMO25-72-1014
- FORD FIESTA limuzina 1.6 (73kW) 5/2002 - 11/2013
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.0 (49kW) 5/2002 - 3/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (51kW) 3/2003 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (55kW) 5/2002 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (51kW) 11/2001 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (44kW) 11/2001 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 ROCAM (55kW) 1/2002 - 12/2004
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V (59kW) 11/2001 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi (50kW) 11/2001 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 (72kW) 5/2002 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW) 11/2001 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi (66kW) 11/2004 - 6/2008
- FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 (110kW) 3/2005 - 6/2008
- FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW) 10/2003 - 7/2005
- FORD FIESTA V Van 1.3 (44kW) 5/2002 - 8/2008
- FORD FIESTA V Van 1.4 (59kW) 5/2002 - 9/2005
- FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi (50kW) 10/2003 - 12/2010
- FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi (66kW) 4/2007 - 9/2009
- MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW) 4/2003 - 6/2007
- MAZDA 2 (DY) 1.3 L (DY3W) (67kW) 4/2003 - 6/2007
- MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW) 4/2003 - 6/2007
- MAZDA 2 (DY) 1.4 CD (50kW) 4/2003 - 6/2007
- MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW) 4/2003 - 6/2007