Snímač počtu otáčok kolesa VEMO V46-72-0151
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V46-72-0151
- Interný kód:V46-72-0151
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Váha (gr):41
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- Brzdná/Jazdná dynamika:pre vozidla s ABS
- Nominálne napätie [V]:12
- RENAULT82 00 212 695
- RENAULT60 40 004 810
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa DELPHI SS20814 Na externom sklade | DELPHI |
Snímač počtu otáčok kolesa FAE 78554 Na externom sklade | FAE |
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 174559 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa A.B.S. 30698 Nedostupné | A.B.S. |
Snímač počtu otáčok kolesa BOSCH 0 265 007 532 Nedostupné | BOSCH |
Snímač počtu otáčok kolesa KAVO PARTS BAS-10025 Nedostupné | KAVO PARTS |
- BREMI50607
- EFI AUTOMOTIVE302502
- FEBI BILSTEIN174559FE
- FEBI BILSTEINFE174559
- HERTH+BUSS ELPARTS70660554
- INTERMOTORLAB483
- KAWE80950520
- METZGER AUTOTEILE0900520
- NK293912
- OPTIMAL06-S718
- QUINTON HAZELLXABS759
- SWAG33 10 2254
- TRISCAN8180 25216
- VEMO46-72-0151
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.0 (50kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.0 RN (43kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW) 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 4/2005 - 6/2010
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) (60kW) 7/2002
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW) 6/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (62kW) 10/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) (59kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) Elect'road RE (22kW) 1/2002 - 12/2004
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 (43kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 (50kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW) 8/1997 - 6/2008
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 10/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) (60kW) 4/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) (42kW) 12/2002
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW) 10/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) (70kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 Flex (FC1U, FC1Y, FC14, FC16, FC17) (72kW) 3/2007 - 12/2018
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW) 9/1999 - 6/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (59kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW) 8/1997