Snímač počtu otáčok kolesa VEMO V52-72-0263
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V52-72-0263
- Interný kód:V52-72-0263
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):220
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- Počet pólov:2
- Tvar zásuvky:hranaty
- HYUNDAI59910-A6350
- KIA59910-A6350
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 109726 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa HELLA 6PU 358 252-101 Na externom sklade | HELLA |
Snímač počtu otáčok kolesa BLUE PRINT ADBP710004 Nedostupné | BLUE PRINT |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90857E Nedostupné | MEAT & DORIA |
- BREMI51689
- FEBI BILSTEIN109726FE
- FEBI BILSTEINFE109726
- FISPA84.1377A2
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5920545
- HOFFER8290857
- HOFFER8290857E
- KAWE8180 43466
- MAGNETI MARELLI172100182010
- MEAT & DORIA90857
- METZGER AUTOTEILE0900991
- SIDAT84.1377A2
- SWAG33 10 5912
- TRISCAN8180 43466
- VEMO52-72-0263
- WE PARTS411140950
- WILMINK GROUPWG1893055
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 (73kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 (74kW) 12/2014 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi (66kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG (73kW) 1/2013 - 12/2014
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (95kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (88kW) 1/2012 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (96kW) 6/2014
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 16V Flex (94kW) 11/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (81kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (94kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (100kW) 11/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI (103kW) 6/2011
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI (99kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 T-GDI (137kW) 1/2015
- HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI (74kW) 5/2015 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 CRDI (81kW) 5/2015
- HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI (99kW) 5/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 (73kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 (74kW) 1/2014 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 CRDi (66kW) 6/2012 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 (88kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 (95kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (100kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (94kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (81kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI (99kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI (74kW) 5/2015 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 CRDI (81kW) 5/2015
- HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI (99kW) 5/2015
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 (73kW) 5/2013 - 12/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 (74kW) 12/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 CRDi (66kW) 5/2013 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (81kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (100kW) 12/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (94kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI (99kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI (96kW) 6/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI (88kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 T-GDI (137kW) 1/2015
- KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT (66kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT (73kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG (72kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT (95kW) 1/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT (96kW) 11/2014 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI (99kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 GT (150kW) 6/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CRDi (66kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT (73kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 CRDi (94kW) 7/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi (99kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 9/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT (73kW) 9/2012 - 7/2015
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG (72kW) 1/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 9/2012 - 7/2015
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT (96kW) 11/2014 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT (95kW) 11/2014 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI (99kW) 9/2012 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT (74kW) 7/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT (73kW) 3/2013 - 7/2015
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI (73kW) 7/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 3/2013 - 7/2015
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CVVT (95kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI (99kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GT (150kW) 6/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CRDi (66kW) 5/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CVVT (73kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 CRDi (94kW) 10/2012 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 GDI (99kW) 4/2015 - 7/2018