Snímač počtu otáčok kolesa VEMO V52-72-0264
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V52-72-0264
- Interný kód:V52-72-0264
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- Výbava vozidla:pre vozidla s parkovacim asistentom
- Výbava vozidla 2:pre vozidla s elektrickou parkovacou brzdou
- Počet pólov:2
- Tvar zásuvky:hranaty
- HYUNDAI59910-A6450
- KIA59910-A6450
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 182600 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa BLUE PRINT ADBP710121 Nedostupné | BLUE PRINT |
Snímač počtu otáčok kolesa HELLA 6PU 358 252-111 Nedostupné | HELLA |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90859E Nedostupné | MEAT & DORIA |
- FEBI BILSTEIN182600FE
- FEBI BILSTEINFE182600
- FISPA84.1379A2
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5920315
- HOFFER8290859
- HOFFER8290859E
- KAWE8180 43467
- MAGNETI MARELLI172100184010
- MEAT & DORIA90859
- METZGER AUTOTEILE0900993
- SIDAT84.1379A2
- SWAG33 10 8676
- TOPRAN821 988
- TRISCAN8180 43467
- VEMO52-72-0264
- WE PARTS411140952
- WILMINK GROUPWG1893057
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 (74kW) 12/2014 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 (73kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi (66kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (95kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (88kW) 1/2012 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 (96kW) 6/2014
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 16V Flex (94kW) 11/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (81kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (94kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (100kW) 11/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI (103kW) 6/2011
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI (99kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 T-GDI (137kW) 1/2015
- HYUNDAI i30 (GD) 1.8 (110kW) 1/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 (73kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 (74kW) 1/2014 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 CRDi (66kW) 6/2012 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 (88kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 (95kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (100kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (94kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (81kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI (99kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 (73kW) 5/2013 - 12/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 (74kW) 12/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 CRDi (66kW) 5/2013 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (81kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (100kW) 12/2014
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (94kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI (99kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI (88kW) 5/2013
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 T-GDI (137kW) 1/2015
- KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT (66kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT (73kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG (72kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT (96kW) 11/2014 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT (95kW) 1/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI (99kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 GT (150kW) 6/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CRDi (66kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT (73kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 CRDi (94kW) 7/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi (99kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 9/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT (73kW) 9/2012 - 7/2015
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG (72kW) 1/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 9/2012 - 7/2015
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT (96kW) 11/2014 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT (95kW) 11/2014 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI (99kW) 9/2012 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (74kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI (88kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT (74kW) 7/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT (73kW) 3/2013 - 7/2015
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI (74kW) 4/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI (73kW) 7/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 3/2013 - 7/2015
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 136 (100kW) 7/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CVVT (95kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI (99kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GT (150kW) 6/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CRDi (66kW) 5/2015 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.4 CVVT (73kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 CRDi (94kW) 10/2012 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD) 1.6 GDI (99kW) 4/2015 - 7/2018